А ти обміняв цигарку на цукерку? У Пологах пройшла корисна акція

Опубліковано в 20:33 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    296

У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Україна займає 2 місце у світі за кількістю викурених цигарок на одного громадянина. На кожного українця припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно.

Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. Сьогодні на загальнодержавному рівні робляться певні кроки у боротьбі з палінням: прийняті антитютюнові закони, ведеться активна санітарно–освітня робота.

З метою популяризації здорового способу життя, відмови від тютюнопаління, до Всесвітнього Дня без тютюну працівниками Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано і проведено соціально-профілактичну акцію «Обміняй цигарку на цукерку». У ході акції спеціалістами Центру було проведено обмін цигарок на цукерки.

Інформацію надано Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Залишити відповідь