А у Вербовому комора повна урожаю… (ФОТО)

У Вербовому відсвяткували закінчення жнив-2017.

На території мех. току ТОВ “АФ”НИВА” під гучні оплески були запрошені на сцену головнокомандуючі свята: директор ТОВ”АФ”Нива”- Качан Василь Іванович, головний агроном – Тіщенко Олесь Леонідович та головний інженер – Харченко Анатолій Андрійович.

Усе село зустрічало працьовитих комбайнерів, хліборобів…

На майданчик приїхали прикрашені комбайни. На одному хлопець-українець з головним символом обжинок – цілим снопом, а на іншому -дівчина україночка із запашним короваєм. Останній скошений сніп цьогорічного врожаю був вручений головному агроному та головному інженеру, а запашний, рум’яний коровай, спечений з зерна врожаю-2017 було вручено директору агрофірми.

Усі мали змогу посмакувати запашним короваєм з рук головного агронома та головнокомандуючих ТОВ “АФ”Нива”.

Василь Іванович Качан привітав всіх присутніх із закінченням жнив. Були підведені підсумки роботи, врожайності та досягнення в трудовому змаганні.

Голова сільської ради Людмила Миколаївна Кравченко теж привітала усіх зі святом, побажала гарного настрою, чудових врожаїв, та миру і спокою на нашій землі.

Святковий настрій своїми розвагами присутнім дарували завжди неповторні селянки: кума Тетяна та кума Оксана.

Працівники агрофірми отримали нагороди за досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур. Переможцями трудового змагання, які отримали премію стали:

 • Бакута Сергій Олександрович, який автомобілем марки ЗІЛ перевіз 1456 тон зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ЗІЛ. Грошова премія в сумі 2000 грн..
 • Яцук Микола Андрійович, який автомобілем марки ЗІЛ перевіз 1432 тони зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ЗІЛ. Грошова премія в сумі 1500 грн..
 • Редько Валерій Васильович, який автомобілем марки ГАЗ перевіз 859 тон зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ГАЗ. Грошова премія в сумі 2000 грн ..
 • Сідорський Олександр Петрович, який автомобілем марки ГАЗ перевіз 805 тон зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ГАЗ. Грошова премія в сумі 1500 грн..

Фольклорна група “Селяночки-Паняночки” та солістка Олена Самарська подарували гарні музичні вітання.

За досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур, визнали переможцями трудового змагання і преміювали слідуючих працівників ТОВ «Агрофірма «Нива»:

 • Тесленка Ігоря Михайловича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 277 га, та намолотив 943 тони зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні – грошовою премією 2500 грн..
 • Хізніченкова Євгена Анатолійовича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 284 га, та намолотив 928 тон зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні – грошовою премією 2000 грн..
 • Шкоду Олександра Васильовича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 262 га, та намолотив 893 тони зерна і зайняв третє місце в трудовому змаганні – грошовою премією 1500 грн..

До премій аматори вербівської сцени ще й додали музичні та гумористичні вітання.

Комбайнери теж отримали нагороди. На обмолоті зернових за досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур, визнали переможцями трудового змагання і преміювали таких працівників:

 • Дорошенка Віктора Івановича, який комбайном “Джондір” обмолотив зернові на площі 612 га, та намолотив 2373 тони зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні.
 • Бакуту Олександра Володимировича, який комбайном “Джондір” обмолотив зернові на площі 603 га, та намолотив 2363 тони зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні.

У якості привітання від творчих селян вони отримали запальний танок “Веселих студентів” -“Трактор в полі”.

На урочистостях також вшанували працю інших трударів. На кагатуванні зерна у складі преміювали грошовою премією:

 • Куцевол Оксану Володимирівну
 • Слюсаря току Яцун Олександра Андрійовича
 • Водія на перевезенні зерна з току Сердюк Олексія Леонідовича
 • газоелектрозварювальника Пелешко Василя Васильовича
 • працівника мехмайстерні Бобкіна Віталія Олександровича
 • старшого вагаря току – Дорошенко Олену Олександрівну
 • вагаря току Юрченко Валентину Андріївну
 • електрика току Дацінька Віталія Васильовича
 • повара мехзагону – Загрійчук Зіновію Дмитрівну

Ось такі працьовиті у Вербовому люди! Вони – жителі села, які в кожній хаті, в кожній сім’ї , від малого і до великого знають як виростити хліб, як треба любити свою землю, щоб вона радувала усіх з року в рік новими врожаями.

Тож, керівництво Агрофірми преміювало і всіх постійно працюючих членів трудового колективу ТОВ «Агрофірма «Нива» та тимчасово прийнятих на період збирання врожаю грошовою премією по 500 грн. кожного: мехзагін № 2, мехзагін №4, мехмайстерню, Мехтік, авто-гараж, будбригаду, адмінперсонал, електриків, колектив сторожів зерноскладу на МТФ№1.

Безмежно і щиро ми раді
Досягненням вашим в труді.
Дозвольте ж від щирого серця
Подякувати вам за руки золоті!
Шануй же руки в мозолях,
Вклонися мудрим і землистим
Які щодня, щороку на полях
Пшеницю сіють золотисту!
Ми вас вітаємо бережіть себе
Для нас кохані ,сильні та безстрашні.
Хай буде все у вас гаразд та пам`ятайте-
Ви для нас найкращі!


Ось так весело та з гарними емоціями завершилися привітання з нагоди закінчення ЖНИВ-2017 року. Та, за традицією, директор ТОВ “АФ “Нива” Качан В. І. запросив присутніх до святкового столу, де на всіх чекали сільські смаколики з пивцем та горілочкою, з кавою і тістечками, а ще -конкурсами й призами.

Трудівники після святкувань пішли на тимчасовий 5-денний відпочинок.

 

Автор: Оксана Дорошенко

Схожі публікації
17.08.2022

За даними слідства, 14-16 серпня збройні сили країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили обстріл із реактивних систем залпового вогню міста Оріхів. Загинула жінка, ще шестеро мирних жителів отримали поранення. […]

16.08.2022

Держава намагається максимально зберегти виплати, призначені сім’ї чи людині. Міністерство соціальної політики повідомляє: «Ті люди, які отримували пенсії на карти, виплати їм нараховуються. Там, де пенсіонери отримували пенсію через Укрпошту, […]

14.08.2022

Мова йде про голову Пологівської районної ради, заступника міського голови та депутатку міськради.  Неодноразово місцеве населення, що з березня в окупації, чули від цих осіб: “нас списали, ми нікому непотрібні.” […]

13.08.2022

Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора та у чіткій взаємодії з Віцепрем’єр-міністром–міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, Державне бюро розслідувань викрило масштабну схему незаконного збагачення у […]

12.08.2022

Адміністрація МЦ НОВАМЕД інформує про можливість жителів Пологівської громади (КП Пологівський ЦПМСД відключений від ЕСОЗ в зв’язку з окупацією) та всі бажаючі, отримати перелік безкоштовних медичних послуг згідно договору з […]

12.08.2022

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост: с. Кам’янське. Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику за адресою: вул. Оріхівське […]

04.08.2022

28-річний раніше судимий мешканець Пологівщини під час розпиття спиртних напоїв вихопив у свого знайомого мобільний телефон і втік. Проте поліцейські оперативно встановили його місцезнаходження і затримали в порядку ст. 208 […]

04.08.2022

✍️ З початку тижня поліцейські зафіксували 26 фактів ворожих обстрілів у Запорізькій області. Ворог зруйнував декілька десятків житлових будинків і техніку для збирання врожаю. Інформації щодо травмованих громадян не надходило. […]

02.08.2022

11 жовтня 2021 року Міністерство оборони видало наказ №313, який зобов’язує деяких жінок стати на військовий облік. Йдеться про жінок із професіями, що споріднені з 14 військово-обліковими спеціальностями. Вони зобов’язані стати […]

01.08.2022

Пологівська міська рада надає роз’яснення щодо порядку надання гуманітарної допомоги мешканцям громади. 📌 Розпорядженням міського голови утворено Гуманітарний штаб Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області. Головна мета роботи Гуманітарного […]

01.08.2022

Крім цього, за минулі три доби внаслідок артобстрілів населених пунктів на гуляйпільському та оріхівському напрямках, військовослужбовцями рф зруйновано близько 30 житлових будинків, одне приватне підприємство та місцевий краєзнавчий музей. Інформації […]

31.07.2022

Астрологиня Анастасія за допомогою карт Таро розповіла про майбутній розвиток військових події на території Запорізької області. Детально зупинившись на таких містах як: Запоріжжя, Гуляйполе, Оріхів, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Пологи, Енергодар, […]