А у Вербовому комора повна урожаю… (ФОТО)

У Вербовому відсвяткували закінчення жнив-2017.

На території мех. току ТОВ “АФ”НИВА” під гучні оплески були запрошені на сцену головнокомандуючі свята: директор ТОВ”АФ”Нива”- Качан Василь Іванович, головний агроном – Тіщенко Олесь Леонідович та головний інженер – Харченко Анатолій Андрійович.

Усе село зустрічало працьовитих комбайнерів, хліборобів…

На майданчик приїхали прикрашені комбайни. На одному хлопець-українець з головним символом обжинок – цілим снопом, а на іншому -дівчина україночка із запашним короваєм. Останній скошений сніп цьогорічного врожаю був вручений головному агроному та головному інженеру, а запашний, рум’яний коровай, спечений з зерна врожаю-2017 було вручено директору агрофірми.

Усі мали змогу посмакувати запашним короваєм з рук головного агронома та головнокомандуючих ТОВ “АФ”Нива”.

Василь Іванович Качан привітав всіх присутніх із закінченням жнив. Були підведені підсумки роботи, врожайності та досягнення в трудовому змаганні.

Голова сільської ради Людмила Миколаївна Кравченко теж привітала усіх зі святом, побажала гарного настрою, чудових врожаїв, та миру і спокою на нашій землі.

Святковий настрій своїми розвагами присутнім дарували завжди неповторні селянки: кума Тетяна та кума Оксана.

Працівники агрофірми отримали нагороди за досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур. Переможцями трудового змагання, які отримали премію стали:

 • Бакута Сергій Олександрович, який автомобілем марки ЗІЛ перевіз 1456 тон зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ЗІЛ. Грошова премія в сумі 2000 грн..
 • Яцук Микола Андрійович, який автомобілем марки ЗІЛ перевіз 1432 тони зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ЗІЛ. Грошова премія в сумі 1500 грн..
 • Редько Валерій Васильович, який автомобілем марки ГАЗ перевіз 859 тон зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ГАЗ. Грошова премія в сумі 2000 грн ..
 • Сідорський Олександр Петрович, який автомобілем марки ГАЗ перевіз 805 тон зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні серед автомобілів марки ГАЗ. Грошова премія в сумі 1500 грн..

Фольклорна група “Селяночки-Паняночки” та солістка Олена Самарська подарували гарні музичні вітання.

За досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур, визнали переможцями трудового змагання і преміювали слідуючих працівників ТОВ «Агрофірма «Нива»:

 • Тесленка Ігоря Михайловича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 277 га, та намолотив 943 тони зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні – грошовою премією 2500 грн..
 • Хізніченкова Євгена Анатолійовича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 284 га, та намолотив 928 тон зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні – грошовою премією 2000 грн..
 • Шкоду Олександра Васильовича, який комбайном марки ДОН-1500 обмолотив зернові на площі 262 га, та намолотив 893 тони зерна і зайняв третє місце в трудовому змаганні – грошовою премією 1500 грн..

До премій аматори вербівської сцени ще й додали музичні та гумористичні вітання.

Комбайнери теж отримали нагороди. На обмолоті зернових за досягнення високих результатів, виробітку в період збирання врожаю зернових культур, визнали переможцями трудового змагання і преміювали таких працівників:

 • Дорошенка Віктора Івановича, який комбайном “Джондір” обмолотив зернові на площі 612 га, та намолотив 2373 тони зерна і зайняв перше місце в трудовому змаганні.
 • Бакуту Олександра Володимировича, який комбайном “Джондір” обмолотив зернові на площі 603 га, та намолотив 2363 тони зерна і зайняв друге місце в трудовому змаганні.

У якості привітання від творчих селян вони отримали запальний танок “Веселих студентів” -“Трактор в полі”.

На урочистостях також вшанували працю інших трударів. На кагатуванні зерна у складі преміювали грошовою премією:

 • Куцевол Оксану Володимирівну
 • Слюсаря току Яцун Олександра Андрійовича
 • Водія на перевезенні зерна з току Сердюк Олексія Леонідовича
 • газоелектрозварювальника Пелешко Василя Васильовича
 • працівника мехмайстерні Бобкіна Віталія Олександровича
 • старшого вагаря току – Дорошенко Олену Олександрівну
 • вагаря току Юрченко Валентину Андріївну
 • електрика току Дацінька Віталія Васильовича
 • повара мехзагону – Загрійчук Зіновію Дмитрівну

Ось такі працьовиті у Вербовому люди! Вони – жителі села, які в кожній хаті, в кожній сім’ї , від малого і до великого знають як виростити хліб, як треба любити свою землю, щоб вона радувала усіх з року в рік новими врожаями.

Тож, керівництво Агрофірми преміювало і всіх постійно працюючих членів трудового колективу ТОВ «Агрофірма «Нива» та тимчасово прийнятих на період збирання врожаю грошовою премією по 500 грн. кожного: мехзагін № 2, мехзагін №4, мехмайстерню, Мехтік, авто-гараж, будбригаду, адмінперсонал, електриків, колектив сторожів зерноскладу на МТФ№1.

Безмежно і щиро ми раді
Досягненням вашим в труді.
Дозвольте ж від щирого серця
Подякувати вам за руки золоті!
Шануй же руки в мозолях,
Вклонися мудрим і землистим
Які щодня, щороку на полях
Пшеницю сіють золотисту!
Ми вас вітаємо бережіть себе
Для нас кохані ,сильні та безстрашні.
Хай буде все у вас гаразд та пам`ятайте-
Ви для нас найкращі!


Ось так весело та з гарними емоціями завершилися привітання з нагоди закінчення ЖНИВ-2017 року. Та, за традицією, директор ТОВ “АФ “Нива” Качан В. І. запросив присутніх до святкового столу, де на всіх чекали сільські смаколики з пивцем та горілочкою, з кавою і тістечками, а ще -конкурсами й призами.

Трудівники після святкувань пішли на тимчасовий 5-денний відпочинок.

 

Автор: Оксана Дорошенко

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

01.12.2022

Гранати, автомат Калашникова та близько 270 набоїв різного калібру зберігав житель Гуляйполя на території свого домоволодіння. Правоохоронці вилучили зброю та відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного поводження з нею. 28 листопада під час проведення перевірки оперативної […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

23.11.2022

Більшість людей, яким потрібна юридична допомога, не є кваліфікованими юристами та можуть мати мало реальних знань у галузі права. Це робить пошук та вибір відповідного адвоката дуже схожим на гру […]

20.11.2022

Швидкий огляд одразу 3-х навушників JBL: Club 709 BT, Club 950 NC та Club One

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]