“А за вікном майже весна..” (Фото+Відео)

Опубліковано в 15:00 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    564

Сьогодні, 23 березня сміливо можна назвати тим днем, коли весна зустрічається з зимою. Починаючи із семи ранку і протягом цілого дня відбувалися температурні, атмосферні погодні коливання. Жителі Пологівщини сьогодні могли спостерігати і за рясним дощем, і за густою сніговою крупою, поривчастим вітром, ясним сонцем.

Ніч перед сьогоднішнім днем була досить прохолодною від 0 до – 1. Вдень від + 4 до + 5. Приблизно ж такою температурою зустріне нас і завтрашній день. Денна температура у неделю буде трішки вищою за суботню від +7 до +8, буде хмарно з проясненнями, але не дощитиме.

З понеділка потеплішає: денна температура повітря становитиме від+6 до +12, а нічна – від +2 до +4, але не надовго. Нічна температура у четвер та п’ятницю (28 та 29 березня) становитиме від 0 до -2, денна від +6 до +8.

В середу, 27 березня, зранку синоптики обіцяють дощі. Хмарною з проясненнями, дощовою, подекуди морозною погодою відзначається закінчення березня. З першого квітня синоптики обіцяють суттєве потепління, проте з вітром та дощами.

Оля Белименко

Залишити відповідь