“А Жінка в світ приходить для Любові!” – свято для ніжних і чарівних у Костянтинівці (ФОТО)

Опубліковано в 12:34 Новини, У районі, Фото-галерея    450

Щороку, з великою відповідальністю і захопленням учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу готуються до творчого звіту, на якому можна показати свої таланти і землякам, і гостям.

Пише: Катерина Тріщук, завідуюча Костянтинівським сільським клубом:

1 березня, у нашому клубі відбувся звітний концерт «А Жінка в світ приходить для Любові», присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня та 80 – річчю Запорізької області, який проходив у рамках районної культурно-мистецької  акції  «Таланти рідної землі тобі даруємо, Запоріжжя!»

Перші хвилини концерту ми присвятили славній історії Запорізької області, віддали шану усім землякам, які боряться за свободу і незалежність нашої держави, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

У творчому звіті взяли участь 32 аматори сцени, які подарували глядачам 21 номер художньої самодіяльності різних жанрів.

Гостями свята були: Півень І.Г. – заступник голови Пологівської районної державної адміністрації, Діденко М.В. – начальник відділу культури і туризму Пологівської районної державної адміністрації, Колісник С.П. – директор Пологівського районного організаційно – методичного центру.

Гостей і земляків зустріли ведучі А. Павлусевич, Д. Муравйова.

З вітальним словом до присутніх звернулася сільський голова Дмитренко Н.М. з побажанням щастя, здоров’я і всього найкращого в житті.

А. Пітель в образі Жіночої Долі побажала усім жінкамвіри, надії і любові. Також на свято завітала дівчина Весна (О. Сочован) зі своїми провісницями (І. Даценко, У. Кісіль) і вручила гостям запашний коровай.

У народі кажуть: «Дівчина гарна, як калина». То як же на весняному святі могли б ми обійтися без цього символу жіночої вроди – Калини, образ якої яскраво відтворила Д. Кейда.

Святковий настрій дарували глядачам солістки клубу Л. Плетінь, Я. Сиротюк, Г. Гаркавенко, К. Тріщук, О. Сочован, І. Даценко, У. Кісіль, В. Містюк та дитяча вокальна група «Мрія».

Учні КУ «Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» привітали рідних матусь зі святом,подарували виставку малюнків «Я малюю Мамі»,веселий таночок, театральну мініатюру «Степанчикові женихання», вручили мамам і гостям повітряні кульки.

У нашому краї живуть не лише талановиті, а й веселі люди! Тому номери гумористичного змісту вони чекають найбільше. А посміятися цього разу можна було вдосталь, бо таких номерів вистачало! Це і жартівливі пісні у виконанні учасниць вокальної групи «Криниченька», частівки, автором яких є учасниця вокальної групи Т. Даценко,майстерна інсценізація гуморески «Українкам про дієти»у виконанні Л. Борт та Т. Даценко.Особливо тепло прийняли глядачі театральну мініатюру «Ромео і Джульєтта» у виконанні наших місцевих «народних» артисток Г. Даценко та О. Пітель.

Усі присутні на святі були зворушені виставкою майстрів декоративно – прикладного мистецтва «Талантами багатий рідний край», на якій були представлені роботи Л. Борт, Н. Шевченко, О. Сочован, Я. Сиротюк, О. Кірілової.

Учасниці вокальної групи «Криниченька» на чолі зі своїм керівником Л. Плетінь запропонували усім разом заспівати пісні, присвячені мамам.

З вітальним словом виступив директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандуров В.В., який, за традицією, разом з добрими словами побажань подарував жінкам весняні квіти, пригостив келихом шампанського та цукерками.

До слів привітань приєдналася і голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Гончар Н.В.

Користуючись нагодою, учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу дякують директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурову В.В., сільському голові Дмитренко Н.М., голові профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Гончар Н.В. за постійну підтримку культури у нашому краї.

Велика вдячність дирекції, педагогічному колективу, учням школи КУ «Костянтинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» за підготовку та яскраві виступи учнів на кожному святі. Діти в нас дуже талановиті!

На святі виступили гості: заступник голови Пологівської районної державної адміністрації Півень І.Г. та  начальник відділу культури і туризму Пологівської районної державної адміністрації Діденко М.В., які привітали усіх жінок нашого краю зі святом весни і дали оцінку проведеного творчого звіту учасників художньої самодіяльності нашого клубу.

Щиро дякую за підтримку і допомогу у роботі начальнику відділу культури і туризму Діденко М.В., директору районного організаційно-методичного центру Колісник С.П., а також методистам Бородавко А.М. та Курносову Є.Ю.

Велика подяка усім учасникам творчого звіту та майстрам декоративно-прикладного мистецтва, за те, що підтримуєте у всіх починаннях, за ваш талант і велику відповідальність!

Шановні жінки Агрокомівського краю і Пологівського району! Прийміть щирі вітання зі святом Жінки і Весни!

Хай ладиться у Вас скрізь: на роботі, в родині, щоб радісний настрій у серці не згас! Все світле і гарне, що Жінці потрібно, нехай неодмінно приходить до Вас!

Катерина Тріщук, завідуюча Костянтинівським сільським клубом:

1 коментар на ““А Жінка в світ приходить для Любові!” – свято для ніжних і чарівних у Костянтинівці (ФОТО)

Залишити відповідь