АНОНС: Пологівці запрошуються на сеанс патріотичного кіно «Позивний Зеніт»

Опубліковано в 12:36 Афіша, Новини, У Пологах    355

В Пологах стартував фестиваль патріотичного кіно «Позивний Зеніт»

До Дня захисника України в області проводиться фестиваль військово-патріотичного кіно «Позивний Зеніт». Кінофестиваль відбувається за ініціативи і за підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля. 13 жовтня фестиваль стартував в м. Запоріжжі, м. Бердянську, м. Енергодарі , м. Мелітополі і в нашому місті.

В Пологах кінофестиваль проводиться за підтримки приватних підприємців Марії Чеберко і Максима Чеберка, депутата районної ради. ФОП Максим Чеберко – державний кінодемонстратор,  який має відповідне посвідчення.

За підтримки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, дирекцій шкіл і Пологівського професійного ліцею кінострічки  переглянуть представники учнівської молоді.

13 жовтня відбулось урочисте відкриття фестивалю, на яке завітали представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, військовослужбовці, учасники АТО, учні Пологівської ЗОШ 1-3 ст. № 4, Пологівського колегіуму №1.

Нагадаємо, ми про це писали

З вітальним словом до глядачів звернувся голова райдержадміністрації Артур Крупський. Який зазначив, що це кіно новітньої історії України, що кіно з п’яти фільмів унікальне своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні, підкреслив, що після перегляду фільму кожен відчує гордість за стійкість наших захисників, повагу і вдячність бійцям АТО, зауважив, що завдяки авторам стрічки Анні Мартиненко і Тетяні Кулаковській правду про війну побачать всі, що ця війна принесла чимало страждань і ми не маємо права про неї забувати…

Кінофестиваль триватиме протягом жовтня.

Сеанси вже відбулися 13 і 14 жовтня. Наступні сеанси:

17 жовтня:

11.00-11.50-перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 3»;

12.00-12.50-перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 4»;

13.00-13.50– перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 5»;

16.00-16.50– перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 3».

18 жовтня:

14.00-14.50-перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 4»;

15.00-15.50-перегляд кінострічки «Позивний Зеніт. Фільм 5».

Вхід вільний

Організатор кінофестивалю – відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Для замовлень додаткових сеансів звертатися за телефоном начальника відділу Марини Діденко 066 293 15 72.

 

Залишити відповідь