Бандуристка з гурту “B&B Project” взяла участь у ТВ-шоу на Новому каналі. З нею виступив і наш земляк (ВІДЕО)

Опубліковано в 10:42 В Україні, Відео-галаеря, Новини    754

20 квітня на Новому каналі у програмі “Інтуіція” брала участь вже всім відома бандуристка Тетяна Мазур, яка разом із нашим земляком Сергієм Шамраєм є солістами славетного кавер-гурту “B&B Project”.

Шоу “Інтуіція” – це програма, де змагається чоловічий розум проти жіночої логіки. Ведучий – Сергій Притула. Учасники шоу – зірки. Цього разу це були Ivan NAVI та Марія Яремчук. З емоціями, запалом і гумором зіркова пара вгадувала 15 «незнайомців» і джокера. Серед цих 15 учасників під номером “1” стояла і Тетяна Мазур. Її категорію ведучий назвав “людина, що порвала інтернет бандурою”.

Дивитись з 16-ої хвилини:

Нагадаємо, що це вже не вперше Тетяна та Сергій зі своїм гуртом беруть участь у зйомках ТВ-передач. На бандурі та баяні вони грають не традиційну українську музику, а світові хіти, та навіть рок.

Приємно бачити, як юні зірки набувають все більшої популярності як в Україні, так і за її межами. Адже заснований три роки тому гурт вже облітав не одну країну за кордоном зі своїми концертами. Ними захоплюються, їх люблять та цінують. А відео з їх хітами набирають в інтернеті мільйони переглядів.

До речі, у всім відомій вільній енциклопедії “Вікіпедія” вже досить багато цікавої інформації з життя та творчості гурту. Проглянути

Залишити відповідь