Батькам учнів КУ “Пологівській ЗЗСО №5” розповіли про професійне майбутнє їх дітей

Опубліковано в 14:35 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    297

Серед джерел інформації про сферу праці родина займає дуже важливе місце. Вплив близького оточення на формування думки підлітка базується на тому, що інформація, яка виходить від батька чи матері дорога і сприймається позитивно, ніж ця ж інформація, яка виходить від чужих людей.

Шановні батьки!

Якою буде наша країна через 20-30 років – це значною мірою залежить від вас. Саме ваші діти невдовзі будуть забезпечувати добробут суспільства. Суспільство покладає свої надії на вас, тому, що ви, маючи авторитет у дітей, можете вплинути на прийняття відповідального рішення щодо вибору професії. Ось чому важливою є ваша поінформованість щодо сучасних потреб ринку праці та правил вибору професій. Саме з цією інформацією 1 березня звернулася до батьків завідувач сектором активної підтримки безробітних Пологівської районної філії, Віра Тоцька, на загальних зборах для батьків в КУ “Пологівській ЗЗСО №5”.

Для того, щоб зробити спільно з дитиною правильний професійний вибір треба: 

• вивчити ринок праці, проаналізувати, які професії мають сталий попит. Обрати професії відповідно до вимог ринку праці;
• створити у дитини якнайширше уявлення про світ професій;
• підтримувати інтерес до обраної професії і створювати атмосферу зацікавленості. Давати зрозуміти дитині, що поважають її вибір.

Всім бажаючим, що потребують допомоги у виборі професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі через Платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ консультаційна мережа». Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом Пологівської районної філії, Тоцькою Вірою Олексіївною, заявити про своє бажання та отримати код доступу за телефоном: 2-37-76

Інформує: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь