Батьки вбитих “пологівським маніяком” не мовчать… ШОК від умов його життя зараз в усіх!

Опубліковано в 16:31 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Новини, У районі    1 206

ЗВОРОТНІЙ БІК ЗАКОНУ

Нещодавно, ми писали, про репортаж ТСН, де один із найкровожерливіших злочинців сучасності Сергій Ткач, засуджений до довічного ув’язнення, одружився з молодою росіянкою і вона навіть народила від нього дитину.

Сюжет побачили ті, в кого через Ткача ні родини, ні кохання, ні дітей, ані нормального життя не буде ніколи.

У коментарях під сюжетом у Фейсбук, користувачі пишуть:

Лариса Столяренко: Я жила в Пологах, щоб він здох ійого поріддя не має право на життя.

Марина Мозговая Та це просто жах !!! Його взагалі стратити треба за такі злочини, а воно ще й розмножується, і так показово ,з росіянкою, ото гени у дитинки аж страшно.

Люда Людмила Злість розпирає …..і встидно перед тими скаліченими долями, як їх держава захищає, дозволяючи вбивці всі розкоші. …просто дуже підло по відношенню до тих бідних людей.

Vasiliy Krochak Спасибі ТСН що показали про цього виродка! Бо бачу що скоро наша мафіозно-сатанинська влада почне серійним вбивцям державні премії видавать, а ми навідь знати про це не будемо! 😡

Валентина Дзюнька Можливо такий закон і потрібний, але ж не для таких потвор, як воно. За грошівбивали і будуть вбивати, але розкаятись за такий злочин може не один, натомість, як збоченця ніщо не виправить, навіть молода приваблива дівуля.

Ivanna Ignatenko Того навіть така супер демократична США не відмовилась від вищої міри покарання. Думаю для таких особливих випадків варто її повернути. Бо то просто не вписується ні в які ворота, він маньяк яка дружина? Які права? Які діти? Це істота не варта існувати на землі взагалі.

Мирослава Исакова Серiйнi вбивцi, маньяки – це скаженi звiрi, чи потрiбно фiнансувати iх життя? Добре що завдяки ТСН ми побачили якi “справедливi” нашi закони щодо них. Законодавцi! Народ не хоче щоб його податки йшли на забезпечення комфорту для маньякiв, що нищать його дiтей.

1 коментар на “Батьки вбитих “пологівським маніяком” не мовчать… ШОК від умов його життя зараз в усіх!

  • Если бы хоть одна дочь чиновника стала бы жертвой этого урода, тогда бы они думали о тех законах которые они принимают. Мало того, что мы содержим его проживание на этом свете, так еще и радости жизнии дозволяют этому козлу, пусть бы кастрировали его и жил бы дальше, и пахал бы по 12 часов в день без выходных. У него рожа очень халеная и светиться он от счастья, а матери убитых девочек каждый день в слезах.

Залишити відповідь