Бентежні об’яви від комунальників у Пологах

Опубліковано в 8:01 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    873

«Доброго дня. Ось така об’ява у нас при вході в під’їзд, може Ви зможете уточнити як бути. У нас же «помаранчева» зона, як може контролер ходити по всіх квартирах? А якщо хтось хворий на covid-19 чи у нього є інформація від медиків, в чому я сумніваюсь. Ще й погрожують відключити весь будинок!»

Ось такого листа ми отримали від наших читачів.

За роз’ясненням журналісти ПІК звернулись до директора КУП «Житло-Сервіс» Олександра Луценка:

«Так, ми дійсно робили ці об’яви, але, що стосується того, мають право ходити контролери чи ні, це питання краще адресувати не мені. Є певні норми, згідно яких раз на рік потрібно здійснювати перевірку багатоквартирних будинків. В іншому разі буде відключено газопостачання. Перевірки здійснюють газовщики, а саме та організація, у якої на це є ліцензія і дозвіл. Те, що вимагає від мене закон, я зробив».

Ситуацію також прокоментував начальник Пологівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Поляк:

«Наразі всі перевірки призупинені. Контролери не мають зараз ходити по будинках чи квартирах, щоб дізнатися покази лічильників чи щось інше. Все спілкування відбувається виключно в телефонному режимі, дистанційно».

Ми також подзвонили за номером, який вказаний в об’яві, де нам повідомили, що перевірка відбудеться в будь-якому випадку. Керуючий цими перевірками грубо відреагував на наше звернення та, на жаль, відмовився коментувати ситуацію.

Нагадаємо, що з 21 вересня Пологівський район знаходиться в «помаранчевій» зоні, тому будь-які відвідування контролерами мають бути призупинені.

Залишити відповідь