Безхатченко Бодя – головний біль Поліг, долю якого вирішив Господь (ВІДЕО)

Опубліковано в 16:36 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    2 891

13 березня, ми в черговий раз зупинились біля безпритульного, що лежав у центрі міста і видавав незрозумілі звуки, поряд – традиціна “пляшечка з аптеки”.

Чоловік лежав обабіч пішохідної доріжки, невзмозі підвестись, а повз проходили діти, які стурбовано, а іноді й злякано ставили своїм батькам питання “мамо, дяді погано?”, “а чого він стогне?”, “чого він тут лежить?”..

Ми викликали поліцію. Правоохоронці викликали швидку, придбали нашатир, і привели до тями безпритульного, посадивши на лавку.

Швидка не забарилась, і ось що ми почули:

– Він б’є дівчат-медсестер, викликали поліцію в ту зміну 4 рази. Плюється, матюкається, неврівноважений, агресивний, і буйний. Ми просто вже не знаємо що з ним робити… – говорить фельдшер.

Безхатька ледь посадили до карети швидкої і, за традицією, відправили на прийомний покій.

Проблема ходить по колу вже роками, і вирішення ніякого немає…

Усі його знають його під іменем Богдан, він щодня блукає районом в стані алкогольного сп’яніння, здебільшого, це супроводжується агресивною поведінкою. Направити у відповідні заклади його не можуть, бо немає жодних документів. У Інженерному живе його сестра, яка не признає брата.

У лікарні говорять:

– Він колотить усіх. Ми тільки-но приведемо його до тями, як він тікає, просить у перехожих грошей і купує настоянки в аптеці. Після чого, знов потрапляє до нас, і так по колу… А, на секундочку, якщо так все підрахувати, то виклик швидкої коштує в районі 1000 грн. (бензин, зрплатня, та ін.), а для нього це вже як безкоштовне таксі швидкої медичної допомоги. Його тут дівчата кормлять, миють перевдягають, а він кидається з кулаками. Був випадок, коли і в дитяче відділення просто вривався, ми викликали поліцію. Усі про цю проблему знають, але без документів нікуди не можна оприділити. Для початку, саме його бажання треба.

У Пологівській РДА відповіли:

Ми знаємо про дану ситуацію, відомо, що він веде асоціальний спосіб життя, і більш за все, йому вже так просто комфортно.

За ініціативи головного лікаря Пологівської ЦРЛ, ми проводили відповідну нараду, разом з головою райради і директором терцентру, бо саме ця установа офіційно і займається такими особами. Було зроблено відповідний розрахунок – скільки потрібно виділити бюджету для утримання таких осіб, але рішення за депутатами. Основна проблема в тому, що людина без паспорту. Одним словом, соціальний захист (накормити, одягнути) та медичний надається, але він відмовляється.

У Територіальному центрі соціального обслуговування громадян коментують:

До нас він жодного разу не звертався, на гарачі обіди не приходив, від будь-якої допомоги відмовлявся, хоча усі інші його товариші постійно були в нас. Сенс його життя полягав лише в тому, щоб назбирати милостиню з перехожих, придбати в аптеці настоянку, і так по колу. Подібний випадок в нашому районі уже був, тоді безпритульного відвезли у Гуляйпільську психіатричну лікарню, хоча там теж не було документів. На даний момент, у Пологівському терцентрі на обліку знаходиться 22 особи без постійного місця проживання, і в одного Богдана жодних документів.


У п’ятницю, ми дізнаємось, що сестра відгукнулась, і з понеділка готова відвезти Богдана до лікарні та допомогти з оформленням документів. Мали надію, що питання все ж зрушить з місця. Аж тут, дізнаємось:

“Боді вже нема”

У суботу, 16 березня, о 5:50 до Пологівського ВП поліції надійшло повідомлення від жінки перехожої про те, що по вул. Єдності (р-н автовокзалу) лежить невідомий без ознак життя. Прибувши на місце події, правоохоронці встановили, що ознак насильницької смерті немає. Попередня причина смерті – зловживання спиртним. Окрім того, померлий хворів на туберкульоз.

За зовнішнім виглядом встановлено, що це Богдан Бараненко, той самий безхатченко 1970 р.н..

1 коментар на “Безхатченко Бодя – головний біль Поліг, долю якого вирішив Господь (ВІДЕО)

  • Саакашвілі громадянство України дали притулок разом з українським паспортом, а громадянину України відновити державний паспорт та дати притулок-проблема державного значення. Ганьба!

Залишити відповідь