Безкоштовно житло для 2 сімей (створення дитбудинку сімейного типу та прийомної/опікунської сім’ї

Опубліковано в 17:24 Важливі, Новини, У регіоні    449

Цінність щастя полягає в тому, що їм обов’язково потрібно ділитися! Щасливі люди створюють щасливі сім’ї і живуть в щасливих будинках.

Благодійний фонд «Щаслива дитина» має можливість надати у користування безкоштовно житло для двох сімей для створення дитячого будинку сімейного типу та прийомної (або опікунської) сім’ї в с. Українка Михайлівського району Запорізької області, в рамках проекту «Дитяче містечко».

Перевага надається сім’ям, які мають велике бажання прийняти більше дітей, але не мають достатньої житлової площі. Також має значення батьківський потенціал родини, гарні стосунки між батьками, можливість прийняти дитину з особливими потребами.

Родина може бути як новоствореною, так і вже мати досвід виховання прийомних дітей. Район та регіон проживання родини не має значення. Сім’ї надається у користування службовий автомобіль, земельна ділянка 0,5 га, спільний інструмент, у наявності дитячий ігровий майданчик.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Пологи, вул. Державна, 75 або за телефоном – 0665741362.

Залишити відповідь