Безпечне святкування новорічних та різдвяних свят – під контролем рятувальників області

Опубліковано в 11:30 Актуально, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    251

Незабаром новорічні та різдвяні свята, які принесуть у кожен дім тепло та радість. А щоб святкування не затьмарило лихо, рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу з населенням, нагадуючи їм правила безпеки.

Рятувальники всієї області охоплюють багато напрямків для проведення профілактичної роботи – це і пожежна та техногенна безпека на об’єктах, що будуть задіяні під час проведення святкових заходів, рейдові перевірки місць зберігання та реалізації піротехнічних виробів, роз`яснювальна робота на ринках з масовим перебуванням людей та водних об’єктах області.

Так, за вихідні дні, фахівці ДСНС м. Запоріжжя та м. Мелітополь, Новомиколаївського, Гуляйпільського та Приазовського районів охопили жителів своїх районів та ще раз наголосили про важливість дотримання всіх правил безпеки.

Тож, шановні громадяни! Новий рік на порозі! Давайте зустрінемо його безпечно!

Рятувальники звертаються до вас з проханням дотримуватись правил безпеки життєдіяльності під час Новорічних та Різдвяних свят! Правильно облаштуйте ялинку. Нехай вогонь несе тільки тепло у ваші домівки. Не бавтеся з піротехнікою, особливо у нетверезому стані. Це може закінчитися трагедією! Ні в якому разі не сідайте за кермо у стані алкогольного сп’яніння! Не виходьте на кригу. Не ризикуйте своїм життям та обов’язково пильно доглядайте за дітьми! Сподіваємось, що Новий рік пройде без надзвичайних подій. Запорізькі рятувальники бажають всім веселих свят та щасливого 2019 року!

Інформує: сайт ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Залишити відповідь