Бібліотека – на медіатеку, а клуб – на центр розваг. Перетворення у Федорівці📷

Опубліковано в 17:25 Новини, У районі, Фото-галерея    970

У селі Федорівка – надзвичайна подія.

13 грудня місцева бібліотека, яка розташована у сільському клубі, перетворилася на справжню сучасну медіатеку.

Стараннями голови сільської ради Володимира Чорноуса, бібліотека поповнилася новенькими ноутбуками, планшетами та принтером. Захопленню школярів не було меж.

Працюю тут відносно недавно, проте нічого подібного тут ще не було. Торік, власними силами, працівники будинку культури зробили косметичний ремонт, а ось у цьому році – самі бачите – поповнили бібліотеку сучасними медіа ресурсами. Зараз заохотити дітей до читання дуже непросто, а завдяки інтернету та сучасній електроніці думаю, що відвідувачів побільшає” – повідомляємо бібліотекар Людмила Пеліванова.

“Ми давно хотіли оновити на сільську бібліотеку, тому прийняли рішення придбати медіа техніку – 6 ноутбуків, 6 планшетів (два з них обладнані клавіатурою) на суму 76 тис. грн.
На закупку столів витратили 12 тис. грн, на закупку стільців – 5 тис. грн.
Всю медіа техніку, яка знаходиться на столах у читацькому залі, під’єднано до принтера, на столі у бібліотекаря. Тому всі бажаючі матимуть змогу роздруковувати інформацію абсолютно безкоштовно.
Ідея створення сучасної медіатеки на базі сільської бібліотеки виникла не спонтанно, а завдяки ідеям та досвіду добрих друзів з інших об’єднаних територіальних громад – коментує сільський голова Володимир Чорноус.

Та не лише ця новинка радуватиме жителів та адміністрацією села, а ще й вдала організація дозвілля місцевих жителів.
В приміщенні сільського будинку культури тепер можна буде пограти в шахи, шашки, нарди, доміно, теніс та більярд.

Все це сільська рада закупила для односельців, точніше для правильної організації їхнього дозвілля. Весело та з користю провести час тепер зможуть не лише діти а й охочі дорослі разом з дітками” – доповнює Володимир Іванович.

Працівники Федорівської сільської ради дуже задоволені результатом, і перших завітати до оновленої медіатеки запрошують почесних випускників – одинадцятикласників. Доки школярі тестували новеньку медіатеку, в холі сільського клубу зібралася вже багато федорівців, які вже активно розпочали гру.

Люди в дружній обстановці, активно та весело провели час.

Сільська рада діє у правильному напрямку – тепер це зрозуміло!

Залишити відповідь