Більше 100 тис. грн. на капремонт спортзалу КУ «Пологівський колегіум № 1» використані не будуть

Опубліковано в 18:08 Важливі, Новини, У Пологах    768

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури погоджено повідомлення про підозру директору одного з ТОВ за ч.2 ст.191 КК України, тобто за фактом заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Зловмисник підозрюється у заволодінні бюджетними коштами відділу освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації в сумі майже 90 тис. грн., які призначалися для проведення капітального ремонту спортивного залу КУ «Пологівський колегіум № 1».

В ході проведення ряду слідчих дій встановлено, що вказана особа будучи директором ТОВ, достовірно знаючи, що грошові кошти в сумі більше 101 тис. грн. на проведення ремонтних робіт за договором підряду щодо капітального ремонту спортивного залу КУ «Пологівський колегіум № 1» використані не будуть, після зарахування їх на рахунок в якості авансу за виконання робіт, заволодів зазначеними коштами та розпорядився на власний розсуд.

Роботи за вказаним договором не виконані, а терміни виконання робіт та повернення авансу сплинули.

За результатом досудового розслідування обвинувальний акт за обвинуваченням вищевказаної особи в найближчий час буде скеровано до суду, підозрюваному загрожує покарання до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади або займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

Інформує: Прес-служба прокуратури Запорізької області

1 коментар на “Більше 100 тис. грн. на капремонт спортзалу КУ «Пологівський колегіум № 1» використані не будуть

  • Огласите весь список, пожалуйста!? В т.ч. Ф.И.О загадочных директоров-строителей, в т.ч. и по делу о разворовывании средств при ремонте РДК, или большой-большой секрет?

Залишити відповідь