Більше 30 продавців у Пологах притягнуто до відповідальності

Опубліковано в 10:10 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 129

З приходом весни, температура повітря підвищилась, одночасно стала актуальною проблема зберігання продуктів на ринках.

Кількість продавців різноманітних товарів виросла майже вдвічі. Часто, пологівські продавці на ринках та ярмарку торгують продуктами, які належним чином не зберігаються, та в результаті – швидко псуються. Такі дії можуть нести в собі загрозу життю та здоров’ю пологівців.

Тому, згідно протоколу №2 від 20.06.18 р. Державна протиепізоотична комісія при Запорізькій ОДА встановила вимогу – створити при Пологівській адміністрації бригаду, за участю представників управління держпродспоживслужби, Пологівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, міської та районної адміністрації.

“3 та 4 квітня утвореною бригадою було проведено 5 рейдів. Обстежено 3 офіційно зареєстрованих ринка, ярмаркову торгівлю, та один об’єкт стихійної торгівлі. При цьому, за різноманітні порушення вимог законодавства, а саме:

– торгівля харчовою продукцією, яка потребує особливих умов зберігання,

– за відсутності санітарної книжки.

В перший же день рейду було притягнуто до відповідальності 17 осіб, а другого дня – 19.

Зверніть особливу увагу! Реалізовувати продукцію домашнього виготовлення (ковбаси домашнього виробництва) категорично заборонено!

Зараз, ми проводимо широку роз’яснювальну роботу щодо умов зберігання, транспортування та місця реалізації товарів серед продавців і реалізаторів. На сьогодні, проведено вже 60 профілактичних бесід” – розповідає начальник Держпродспоживслужби Віктор Поляк.

Піклуйтеся про своє здоров’я – купуйте свіжі продукти!

Оля Белименко

Залишити відповідь