Більше 95 000 гривень сягає заборгованість по зарплатні працівникам Філії «Пологівський райавтодор»

Опубліковано в 12:59 Важливі, Новини, У районі    637

28 листопада заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Було заслухано інформацію керівника Філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» Склярова А.В. про стан погашення заборгованості із заробітної плати та виконання графіку погашення заборгованості.

За статистичними даними, станом на 01.11.2017 заборгованість складала – 95,1 тис.грн., за оперативними даними станом станом на 28.11.2017 року заборгованість складає 16,8 тис.грн за вересень та за жовтень у сумі 90,7 тис..

Заступник начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізької області Кириченко С.М. розповіла, що управлінням для забезпечення ліквідації заборгованості до Пенсійного фонду України вживалися заходи до підприємств-боржників: складені графіки погашення заборгованості, направлялись для примусового виконання до органів державної виконавчої служби вимоги про сплату боргу, рішення суду.

За результатами обговорення, прийняте рішення: керівнику філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» вжити заходи щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства, забезпечити виконання графіку погашення заборгованості. Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

Також, 28 листопада заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. За інформацією Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області в серпні поточного року на 3 суб’єктах господарювання 6 працівникам нарахована заробітна плата 2017 року менше мінімальної.

За результатами аналізу пояснень роботодавців, де працівники отримували заробітну плату менше мінімальної, встановлено, що причиною цього є виплата щорічних відпусток в попередньому місяці. За результатами обговорення було прийняте рішення: продовжити роботу з роботодавцями щодо дотримання ними норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Інформує: УСЗН РДА

1 коментар на “Більше 95 000 гривень сягає заборгованість по зарплатні працівникам Філії «Пологівський райавтодор»

Залишити відповідь