Біля пологівського фонтану з’явилась довгоочікувана скульптура (ФОТО)

Опубліковано в 20:34 Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    1 911

Сьогодні, біля фонтану на центральній алеї міста (Алея Кохання”) з’явилась нова довгоочікувана скульптура “Пара лебедів”.

Встановили нову окрасу обабіч фонтану, на травичці. Незабаром, навколо неї з’явиться штучне озеро з бетону.

Для цих красенів довго не могли знайти вдалого місця розташування. Адже розмах їх крил не маленький, і щоб не заважало це перехожим, вирішили встановити на клумбі.

Над створенням нового арт-об’єкту міста старанно працював місцевий скульптор, відомий пологівський волонтер та активіст – Анзор Володимирович Сарішвілі.

– Її розмір – 3 метри, вага – 2,5 тони. Вклав душу і серце у створення такої краси. Виконано у стилі напівкласики, напівмонументальності. Хочеться, щоб перше фото біля них зроблене було з моїм сином та його коханою. – зазначає автор композиції.

Нагадаємо, наприкінці минулого року, ми завітали до скульптора в гості та дізнались багато цікавого.

Детальніше

Ідея залучити митця до створення скульптурної композиції для фонтану на алеї закоханих виникла у Пологівського міського голови – Юрія Коноваленка. Анзор з радістю погодився та почав розробляти план майбутнього витвору мистецтва. Концептуальною основою скульптурної композиції є два білих лебеді, які, обійнявшись, формують собою серце, символізуючи тим самим кохання, вірність та відданість. Узявши за взірець фотографії білих лебедів, майстер намагався зробити елементи композиції якомога реалістичнішими. За його словами, для того, щоб скульптура вийшла цікавою та живою, потрібно вкласти в неї душу, тому робота потребувала великих зусиль і концентрації. Спочатку, було створено металевий каркас, а вже потім формувались основні контури та форми скульптури за допомогою сітки і бетону. Після поступового застигання елементів виконувалась деталізація, а наостанок – фарбування композиції.

Цікаво:

Всередині лебедів знаходяться ладанки, а на головах вони мають по срібному хрестику. Анзор є людиною віруючою, тому у своїх роботах велику увагу приділяє релігійним символам.

– Ця скульптура освячена в українській православній церкві київського патрірхату. – зазначив Анзор.

Також, особливістю скульптури є те, що серце, яке лебеді формують своїми шиями, – помітно з будь-якого її боку.

Їх шиї виблискують позолотою, що є символом багатства і добробуту. Тут загалом, 8 символів. – відмічає майстер.

Як повідомлялось раніше, сума коштів, які планувалось витратити на створення композиції із двох білих лебедів, склала близько 80 тисяч гривень, що, у порівнянні із аналогічними скульптурами, наприклад, запорізьких майстрів – значно менша.

Сподіваємося, що невдовзі скульптурну композицію атакують, у хорошому сенсі, любителі цікавих фото, а головне молоді пари, подружжя, адже це перший у нашому місті символ кохання, єдності, ваірності, та відданості.

Перші аматори вже зробили своє фото:

Але, будь ласка, не псуйте білосніжні крила лебедів брудним взуттям. Цінуйте красу, яку має наше місто!

Залишити відповідь