Близько 100 домогосподарств села Інженерне будуть з водою

Опубліковано в 10:00 Важливі, Новини, У районі    448

23 липня, міський голова Юрій Коноваленко разом зі своїм заступником Сергієм Макаренком, керівником ГКП ВКГ «Міськводоканал» Олександром Кириленком відвідав територію Інженерненського старостинського округу та зустрівся з його мешканцями.

Темою зібрання стало питання підключення близько 100 домогосподарств села Інженерне до водогону. Міський голова розповів про подальші дії «Міськводоканалу» у питанні безпосереднього пуску води.

Юрій Коноваленко відмітив, що важлива роль у реалізації проєкту з будівництва водоводу та підключення його до свердловини належить Наталії Кошель, яка сьогодні обіймає посаду в.о. старости. За два роки зроблено дуже багато і зараз роботи знаходяться на завершальній стадії. На сьогоднішній день для повноцінного завершення даного проєкту потрібно вирішити питання з документацією, перевірити технічні умови кожного з абонентів та опломбувати лічильники.

Міський голова розповів, що потрібно зробити абонентам для отримання технічної документації та відзначив, що весь процес підключення до води має завершитись на початку серпня. Єдиним невирішеним питанням залишається вартість послуги. Для її вирахування «Міськводоканал» протягом місця буде проводити аналіз споживання інженерненцями води та електрики підчас роботи свердловини. Через місяць відбудуться нові збори і буде оголошено вартість кубу води з урахуванням вартості електроенергії, заробітної плати новоприйнятого співробітника «Міськводоканалу», який працюватиме на території села Інженерне.

Юрій Коноваленко вкотре наголосив, що вода у інженерненців обов’язково буде. Головне, щоб недолугі господарі не користувалися нею незаконно, поливаючи городину. Враховуючи наявність у селян колодязів, у них буде можливість робити це не із центрального водогону. Мешканці Інженерного погодилися з цим та гуртом вирішили боротися з нелегалами.

Після спілкування з громадянами міський голова приїхав свердловину, з якої буде відбуватися пуск води, та перевірив стан обладнання.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь