Близько 300 школярів міста Пологи познайомились із роботою поліції (ФОТО+Відео)

Опубліковано в 12:42 Відео-галаеря, Новини, У Пологах, Фото-галерея    444

Близько 300 школярів міста Пологи познайомились із роботою підрозділів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

27 квітня на базі Пологівської СРШ I-III ступенів №2 з метою підвищення рівня правових знань підлітків, профілактичної роботи серед дітей для формування навичок безпечної поведінки, попередження жорстокості серед неповнолітніх та протидії вчинення насильства проти них, в місті Пологи поліцейські провели соціальну акцію «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава».

Для школярів діяло три факультативи. Так, діти познайомились із роботою вибухотехніків, які також нагадали правила поведінки у разі виявлення небезпечних предметів. Експерти-криміналісти розповіли учням про специфіку своєї діяльності та показали, як проводиться дактилоскопічна експертиза.

Окрім того, школярі завзято відповідали на питання вікторини та вразили поліцейських своїми знаннями із правил дорожнього руху та законодавства України.

Шквал позитивних емоцій у маленьких глядачів викликав виступ кінолога та його чотирилапого помічника на прізвисько Ункас.

Далі був виступ спецпідрозділу роти поліції особливого призначення, бійці якого показали прийоми ведення рукопашного бою та умовний захист громадян від нападу озброєних правопорушників.

Наприкінці заходу, адміністрація навчального закладу та діти подякували гостям за цікавий і видовищний захід, та справжньою винагородою для поліцейських стали усмішки та гарний настрій школярів.

Інформує: відділ комунікації поліції Запорізької області

Залишити відповідь