Ботанічний сад Ольги затамовує подих (ФОТО)

Опубліковано в 14:39 Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    1 096

Мешканка Пологівського району перетворила 2-метрові чагарники на цілий ботанічний сад у 25 соток.

Мова йде про Ольгу Кейду, жительку с. Федорівка. У господі жінки – справжня краса створена власноруч, яка затамовує подих будь-кого, хто хоча б раз це побачив – ботанічний сад. Йому вже більше 10 років. Ось що розповідає господиня з золотими руками:

– Починалося все з того, що ми придбали дім в центрі села, і навколо нього росла амброзія два метри заввишки. Донечка була малесенькою, і з колискою не було де й погуляти. І з того часу все й почалося.. Спочатку, висадили фруктовий сад, а потім я “захворіла” хвойними. В мене їх зараз у колекції більше 30 видів. Почала придумувати клумби (як це зараз називається ландшафт), і купа прикладів як посадити. У той час це все було дуже тяжко знайти. Сьогодні у мене в колекції і хвойні, і кущі різноманітні, і багаторічні квіти, і водні лілії, і ця хвороба не виліковна... – зазначає Ольга Володимирівна.

Щороку, колекція Ольги Кейди поповнюється новими рослинами, більш цікавими, рідкісними та неймовірно красивими. На сьогодні, жінка має нову “хворобу” – орхідеї, який налічується вже більше 60 видів.

Доречі, Ольга Володимирівна мешкає навпроти школи, і учні, користуючись нагодою, ходять до цього ботанічного саду на уроки природи, екології, також фотографуються на вінетки. Окрім того і односельці знають Ольгу як чудову господиню з казковим садом, тож приходять з дітками погратись, погуляти у тій красі.

Ніколи такого не бажали, але тут саме проситься..

Ольга Володимирівна, нехай Ваша хвороба буде невиліковною ще довгі роки, приносить красу, радість та задоволення Вам, і всім хто це побачив на власні очі! Натхнення Вам і примноження корисних бактерій у великому та міцному організмі під назвою ботанічний сад!

Коментарів: 2

Залишити відповідь