Чарівні Мариночки, сьогодні вас вітає ПІК

Опубліковано в 12:17 Актуально, У Пологах, У районі    790

Значення імені Марина
Ім’я Марина українське, православне, католицьке, грецьке.
Іменини
Марина святкує іменини 13 березня, 30 липня.
Марен, Маруша, Маринка, Марі, Маринка, Маришка, Маша, Маринушка, Мара, Маруся, Маріша, Марися, Маря, Муся, Рина – так ще прийнято називати Маринок.
Походження імені
Ім’я Марина походить від латинського слова «маринус», що означає «морська». Марина — це жіноча форма старовинного рідкісного імені Марін. Значення імені Марина повністю відповідає значенню імені Пелагея.
Варто знати!
Існує форма імені Марина, яка стала самостійним ім’ям. Це ім’я Марініка. Зменшувально-пестливі звертання Мара, Маша і Рина також є самостійними іменами.
Які вони, Марини
Марина дуже сприйнятлива в розмові, нетерпляча і імпульсивна в справах. Багато в чому нею керує підвищена збудливість. У Марині поєднуються лід і полум’я. Марина схильна до сильних розчарувань і нападів віСебе Марина ставить дуже високо. Вона має шарм і магнетизм, що дозволяє їй легко маніпулювати людьми. У спілкуванні ця дівчина (жінка) поводиться розкуто і сміливо, не забуваючи про почуття власної гідності. Для неї дуже важливо, щоб її особі надавали належної уваги. При цьому вона завжди відчуває себе самотньою.
В дитинстві
Доля балує Марину. З дитинства вона в центрі уваги. У школі має багато шанувальників, друзів і залицяльників. У всіх ситуаціях Марина або залишається непомітною, або звертає на себе увагу всіх і кожного. Дівчина з цим ім’ям високо цінує свою особисту свободу і не терпить обмежень.
Марина щедро обдарована уявою. Іноді вона справляє враження вічної дитини, яка потребує охорони. Стикаючись з життєвими труднощами, Марина замикається в собі. Вона може не стримати своїх обіцянок або спасувати перед небезпекою. Але у вирішальні моменти дівчина все-таки підпорядковує емоції розуму і починає діяти обдумано і обачливо. Іноді на Марину нападає почуття самотності і туги, яке вона не тільки не жене, а й немов ростить в собі.
Інтуїція та інтелект
Інтуїція у Марини розвинена дуже сильно і допомагає дівчині знаходити нові джерела інтересу до життя. Часто дівчина з цим ім’ям мешкає у власному світі передчуттів і знаків.
Марина мало спирається на свій інтелект. Вона діє, не замислюючись, і часто робить значні помилки. Крім того, дівчина часто забуває про багатьох важливих для неї речі.
Марина і діти
Марина прекрасна та турботлива матуся. Її діти завжди доглянуті та викохані. Головне, чого чекає Марина, це любов і ніжність. Вона не переносить заборони, дуже трепетно ставиться до своїх дітей, але, піддавшись миттєвому імпульсу, може надовго залишити їх одних.
Марина та кохання
Марина не бачить свого життя без сердечних переживань і страждань. Вона намагається приховати свої достоїнства від стороннього погляду, залишається привітною, але далекою від співрозмовника. Дуже легко розладнати Марину, вона з готовністю піддається меланхолії.
Вона завжди знаходиться в колі шанувальників. Вона часто закохується, обираючи красивих і заможних чоловіків. Подібно багатьом дівчатам, Марина з нетерпінням чекає свого єдиного. Шлюб для неї символ спокійною і забезпеченого життя. Чоловік повинен приділяти багато уваги Марині, інакше відносини почнуть руйнуватися. Зі свого боку Марина ніколи не зможе пробачити чоловікові зради.
Заради компліментів і захоплення Марина здатна творити справжні дива. Якщо дівчина чекає гостей, то можна не сумніватися, що вона постарається здивувати і вразити їх незвичайними кулінарними стравами. Марина більше намагається проявити себе як мати і дружина, ніж як працівник. Вона може цікавитися медициною або вихованням. Однак успіхи у  справах її не дуже хвилюють. Тільки при нагоді Марина може надати своїй затії широкий розмах.

Новинний Портал ПІК від усього серця поздоровляє пологівчанок з таким чарівним ім’ям в День їхнього Янгола. Мариночки, нехай жодна тінь смутку не затьмарить вашого безмежного щастя, з гордістю крокуйте по життю, знаючи, що ви – прекрасні!

Залишити відповідь