Через Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха пройшла рекордна кількість “ахметівських” поїздів

Опубліковано в 16:48 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    469

Рекордна кількість – 23 вантажні поїзди прослідували через стикову станцію “Комиш-Зоря” 7 лютого

Про це повідомили у прес-службі Придніпровської залізниці, передає портал Depo. Запоріжжя

Через залізничну ділянку Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха, що забезпечує сполучення зі станціями Маріупольського вузла, уперше прослідували 23 вантажні поїзди за добу. Рекорд був встановлений 7 лютого.

У січні тут щодоби передавали на Донецьку магістраль в середньому по 21 вантажному поїзду, в окремі дати – по 22.

“Рекорд став можливим завдяки нарощенню парку локомотивів та оптимізації перевізної роботи на ділянці Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха”, – повідомили на Придніпровській залізниці.

Нині залізничники готуються до наступного етапу робіт з розвитку інфраструктури ділянки Пологи – Комиш-Зоря. Початок запланований на квітень, однак, якщо дозволить погода, почнуть у березні. Залізничники вкладуть ще дві додаткові колії на станції “Комиш-Зоря” та побудують роз’їзд на 327-му кілометрі перегону Магедове – Комиш-Зоря.

Нагадаємо, ці роботи спрямовані на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку. Головна мета – в повному обсязі забезпечити потребу металургійних комбінатів Приазов’я, а це, насамперед, маріупольські меткомбінати, що входять до групи “Метиінвест” Ріната Ахметова, в залізничних перевезеннях.

Раніше повідомлялося, що розширити пропускну здатність залізниці на цій ділянці вирішили для задоволення попиту металургійних комбінатів Маріуполя. Раніше Укрзалізниця реконструювала ділянку Комиш-Зоря – Волноваха, урочисте відкриття якої відбулося у листопаді 2016 року. Це наразі єдина залізнична гілка, що зв’язує Донбас із іншими регіонами України. Реконструкція цієї ділянки була покликана збільшити обсяги перевезень у напрямку підприємств і портів Маріуполя.

Залишити відповідь