Через тривалі холоди у Пологах збільшилось споживання енергоресурсів

Опубліковано в 12:35 Важливі, Новини, У Пологах    235

10 квітня відбулась розширена нарада міського голови Ю.А. Коноваленка з керівниками дошкільних навчальних закладів міста та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник».

В ході наради обговорювалися наступні питання:

  • споживання енергоносіїв комунальними закладами Пологівської міської ради та закінчення опалювального сезону 2017 – 2018 років;
  • проведення міських дитячих спортивних ігор «Дитячі Олімпійські ігри» серед дітей КДНЗ ясел – садків м.Пологи;
  • участь дошкільних навчальних закладів в загальноміському заході «Дні сталої енергії в місті Пологи».

Спеціалістами відділу енергоменеджменту та енергоефективності спільно із завідуючими дошкільних навчальних закладів та директором КЗ «Пологівський ЦКД «Гірник» проведено порівняльний аналіз споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) за 1 квартал 2018 року, обговорено проблеми, які виникли в комунальних установах під час проведення опалювального сезону 2017-2018 року та стан використання коштів на оплату харчування дітей в дошкільних закладах міста.

Аналізуючи цьогорічні показники, спостерігається тенденція щодо збільшення споживання енергоресурсів на 14,6% в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Це пов’язано із тривалими цьогорічними холодами. Використання природного газу збільшено на 16,8% , теплової енергії – 4,2% і, як наслідок, використання додаткових джерел обігріву призвело до збільшення споживання електроенергії на 14,3%.

Міський голова звернув увагу завідувачів дитячих садків на необхідність підготовки теплового обладнання до наступного опалювального сезону 2018-2019 років.

З керівниками закладів дошкільної освіти було обговорено питання про підготовку дітей до «Дитячих Олімпійських ігор», які заплановано провести 05 травня 2018 року.

До програми Ігор входять змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ.

Також обговорювалось питання участі дошкільнят у загальноміському заході «Дні сталої енергії в місті Пологи» протягом 15-18 травня 2018 року: перегляд тематичних фільмів на тему енергоощадності та збереження клімату, конкурс дитячого малюнку «Чиста енергія. Чисте життя!».

Інформує: міськрада

Залишити відповідь