Черга на влаштування дітей у пологівські садочки

Опубліковано в 16:35 Важливі, Новини, У Пологах    816

Черга на влаштування дітей 2014-2017 року народження в комунальні дошкільні навчальні заклади міста станом на 1 квітня

КДНЗ я/с №1 «Теремок»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Грунькіна Вероніка 20.08.2014

2

Онопрійко Євгеній 20.09.2014

3

Горенко Владислав   (с. Пологи) 28.11.2014

4

Максименко Дмитро («Казка») 11.02.2015

5

Курносова Вероніка 12.06.2015

6

Раповинська Дарина 30.07.2015

7

Лафазан Анастасія 05.08.2015

8

Винник Ігор («Сонечко») 16.05.2016

9

Кошкалда Аліна 05.06.2016

10

Тоцька Софія 24.11.2016

11

Колісник Софія («Буратіно» «Сонечко») 12.12.2016

12

Донець Анна («Лисичка») 18.03.2017

13

Кучерявенко Олександра («Сонечко») 27.03.2017

14

Гусарєв Адріан («Лисичка») 30.04.2017

15

Винник  Владислав («Сонечко») 28.05.2017

16

Кайдаш Дмитро с.Пологи 09.06.2017

17

Веселов Олексій («Сонечко», «Казка») 17.08.2017

18

Каплун Марія («Лисичка», «Казка») 13.09.2017

19

Каплун Олександр («Лисичка», «Казка») 13.09.2017

20

Фісун Міланія (Лисичка») 22.09.2017

21

Матченко Поліна («Лисичка») 05.10.2017

22

Цорулік Валерія («Віночок», «Лисичка») 05.10.2017

23

Цесько Мирослава («Лисичка») 27.11.2017

24

Крочак Кіра («Лисичка») 15.12.2017

КДНЗ я/с №2 «Буратіно»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1 Гараніч Крістіна  с.Пологи 28.04.2014
2 Гулий Рома 01.07.2014
3 Отрішко Павло  («Сонечко» «Казка») 27.04.2014
4 Жовніренко Ваня 23.06.2015
5 Ткач Гліб 17.06.2015
6 Лисенко Софія («Лисичка») 06.07.2016
7 Гончаренко Коля 09.08.2016
8 Плетінь Аня 13.12.2016
9 Лукашенко Максим 16.11.2016
10 Балашова Злата 29.10.2016
11 Бут Варвара 05.10.2016
12 Навроцька Маша («Лисичка») 04.08.2016
13 Сіряк Семен 22.10.2016
14 Пахоменко Вєроніка с. Пологи 14.07.2016
15 Кулініч Вєроніка 24.08.2016
16 Гринько Настя 29.09.2016
17 Колісник Софія («Теремок» «Сонечко») 12.12.2016
18 Литвиненко Діана 03.05.2017
19 Лагода Давід 28.02.2017
20 Лагода Соня 28.02.2017
21 Кравчик Артур 20.01.2017
22 Кикош Олексій 14.04.2017
23 Тесленко Софія с. Воскресенка 09.05.2017
24 Кравцов Назар  («Лисичка») с.Пологи 23.05.2017
25 Ковтун Владік («Сонечко») 28.01.2017
26 Гришко Максим («Лисичка», «Казка») 06.01.2017
27 Бойко Максим («Лисичка»)с.Пологи 07.06.2017
28 Олійник Софія 28.12.2017
29 Бєлоглавська Софія 08.08.2017
30 Бруй Тимофій 10.08.2017
31 Вабілев Олександр («Лисичка») 07.08.2017
32 Гонтар Маша 28.03.2017
33 Рвачов Матвій («Казка») 03.05.2017
34 Кривицький Радислав («Сонечко») 13.08.2017
35 Кононенко Давід («Лисичка») 20.06.2017
36 Фенько Мілана («Лисичка») 05.10.2017
37 Рябко Ангеліна («Сонечко», «Казка») 07.07.2017
38 Москаленко Даша («Віночок») 20.11.2017
39 Москаленко Олександр («Віночок») 20.11.2017
40 Лубенець Каміла («Лисичка») с. Пологи 19.09.2017
41 Татьяненко Ольга 16.10.2017
42 Кириченко Вероніка («Сонечко») с. Пологи 09.03.2017
43 Чубашев Гліб («Сонечко» «Лисичка») 07.07.2017
44 Глух Кіріл 16.03.2017
45 Манжос Андрій («Лисичка») 24.12.2017
46 Голуб Анастасія 02.08.2017
47 Зашейко Віка 17.08.2017
48 Мінько Мирослава («Лисичка») 14.04.2017
49 Петрович Назар 03.12.2017
50 Стрельбицька Вікторія («Казка») 08.04.2017
51 Вернадська Меланія («Лисичка») 05.02.2017

КДНЗ я/с №3 «Віночок» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Мельніков Кіріл 19.09.2016

2

Бруй Ростислав 26.10.2016

3

Філатов Андрій 02.10.2016

4

Мудра Марія 26.10.2016

5

Маймур Юлія 01.12.2016

6

Безверха Анна 21.09.2016

7

Антонець Олександра 23.01.2017

8

Жеребко Анастасія 27.02.2017

9

Вагіс Мілана 31.01.2017

10

Самара Артур 24.01.2017

11

Пащенко Ілля 22.03.2017

12

Волик Максим 24.05.2017

13

Комарін Андрій 14.06.2017

14

Кравчук  Даніель 06.07.2017

15

Сарбєєв Олег 17.05.2017

16

Лобода Мирослава 10.03.2017

17

Кувіка Даніл 05.09.2017

18

Бойко Аліса 22.07.2017

19

Вайновська Вікторія 31.05.2017

20

Сидоренко Кирил 10.10.2017

21

Войтенко Мілана 23.10.2017

22

Скрипаль Артем 07.11.2017

23

Хананов Тимур 05.12.2017

24

Ольшанський Артем 05.04.2017

25

Білошенко Олександр 21.11.2017

26

Черкасов Матвій 22.11.2017

27

Цорулік Валерія («Теремок», «Лисичка») 05.10.2017

28

Хижня Діана с. Інженерне 18.05.2017

29

Бородавка Ксенія 30.09.2017

30

Нагурний Віктор 27.04.2017

31

Болєхан Кароліна 17.09.2017

32

Воронянська Діана 17.06.2017

33

Цикало Аліна 20.02.2017

34

Москаленко Дар’я («Буратіно») 20.11.2017

35

Москаленко Олександр («Буратіно») 20.11.2017

36

Шкроботько Олександр 28.07.2017

37

Васильєв Назар 20.11.2017

38

Кравченко Кіра 13.07.2017

39

Добришина Ніколь 20.01.2017

40

Черкун Марія 06.12.2017

КДНЗ я/с №4 «Сонечко» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Отрішко Павло («Буратіно» «Казка») 27.04.2014

2

Бурима Мирослава 14.04.2015

3

Медвідь Євгенія 20.01.2016

4

Винник Ігор («Теремок») 16.05.2016

5

Плетінь Ліза 02.08.2016

6

Плетінь Олена 02.08.2016

7

Колісник Софія ( «Теремок»,«Буратіно») 12.12.2016

8

Ковтун Владислав («Буратіно») 28.01.2017

9

Лось Поліна 14.06.2017

10

Чубашев Гліб («Буратіно», «Лисичка») 07.07.2017

11

Веселов Олексій  («Теремок», «Казка») 17.08.2017

12

Лихоман Олександр 25.01.2017

13

Рябко Ангеліна («Буратіно», «Казка») 07.07.2017

14

Кривицький Радислав («Буратіно») 13.08.2017

15

Пелешко Артур 24.11.2017

16

Цівка Костянтин 02.09.2017

17

Підставна Таїсія 13.09.2017

18

Медвідь Денис 01.07.2017

19

Копил Денис 08.04.2017

20

Потапов Тимофій 30.06.2017

21

Андрющенко Клім 01.09.2017

22

Хоменко Анна («Казка») 27.05.2017

23

Болотін Дамір с. Пологи 30.06.2017

24

Кучерявенко Олександра («Теремок») 27.03.2017

25

Кириченко Вероніка («Буратіно») с. Пологи 09.03.2017

26

Єрпульов Давід 25.10.2017

27

Лук’янов Богдан ( «Казка») 25.07.2017

28

Кравченко Артур 06.10.2017

29

Піка Данііл 01.03.2017

30

Винник Владислав («Теремок») 28.05.2017

31

Марченко Руслан 23.12.2017

32

Щетніков Владислав 27.09.2017

33

Мамедов Айган Анар-огли 24.07.2017

34

Лисенко Олександр 25.03.2017

35

Горбатко Іван («Лисичка») 17.12.2017

КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Головатий Артемій 03.08.2014

2

Бакута Кароліна 17.03.2015

3

Сергієнко Ангеліна 21.10.2015

4

Штанкевич Алла 02.11.2015

5

Бригидін Кирил 17.05.2015

6

Кириленко Марія 17.07.2015

7

Лагода Ілля 18.02.2015

8

Дятлов Дмитро  с.Воскресенка 25.11.2015

9

Кошовий Давід 17.12.2015

10

Хуршудян Аветік 20.11.2015

11

Плетінь Андрій 18.06.2015

12

Куковінець Платон 04.11.2016

13

Дорошенко Максим 26.01.2016

14

Ротко Максим 22.03.2016

15

Коломоєць Веніамін 30.04.2015

16

Кудряшов Андрій 03.11.2016

17

Цепа Вадим 24.11.2016

18

Кописова Аліна 15.10.2016

19

Навроцька Марія («Буратіно») 04.08.2016

20

Лисенко Софія («Буратіно») 06.07.2016

21

Лось Аліна 21.07.2016

22

Калюжний Артур 29.08.2016

23

Хілько Вероніка 09.06.2016

24

Севериненко Аліна («Казка») 16.06.2016

25

Колеснік Вероніка («Казка») 22.11.2016

26

Кириченко Софія 10.03.2016

27

Іваненко Марія 16.01.2017

28

Казнодій Михайло 12.03.2017

29

Донець Анна («Теремок») 18.03.2017

30

Гончар Матвій 22.06.2017

31

Довгий Іван 01.08.2017

32

Бойко Максим («Буратіно») 31.05.2017

33

Мінько Мирослава («Буратіно») 14.04.2017

34

Гришко Максим («Буратіно», «Казка») 06.01.2017

35

Кравцов Назар («Буратіно») с. Пологи 23.05.2017

36

Таран Євгеній 12.03.2017

37

Турубар Софія 13.06.2017

38

Садова Анастасія 29.01.2017

39

Колісник Руслан 21.07.2017

40

Веремійчук Данило 17.08.2017

41

Веремійчук Артем 17.08.2017

42

Гриценко Ліка 28.09. 2017

43

Шпаковський Данило с. Пологи 04.09.2017

44

Дмитренко Аліса 17.08.2017

45

Кім Кемаль («Казка») 21.01.2017

46

Сахно Тимофій 04.07.2017

47

Черес Олексій 16.06.2017

48

Коломоєць Матвій 30.09.2017

49

Лубенець Каміла («Буратіно») с. Пологи 19.09.2017

50

Каплун Марія («Теремок», «Казка») 13.09.2017

51

Каплун Олександр («Теремок», «Казка») 13.09.2017

52

Фісун Міланія («Теремок») 22.09.2017

53

Колеснік Христина 31.05.2017

54

Матченко Поліна («Теремок») 05.10.2017

55

Коваленко Ілля («Казка») 06.08.2017

56

Лебеденко Анастасія 16.10.2017

57

Жогло Стас 02.11.2017

58

Жогло Влад 02.11.2017

59

Гусаєв Адріан («Теремок») 30.04.2017

60

Абакумець Кіріл («Казка») 08.07.2017

61

Панченко Дмитрос.Пологи 06.07.2017

62

Вабілев Олександр («Буратіно») 07.08.2017

63

Харченко Матвій 02.05.2017

64

Чубашев Гліб («Буратіно» «Сонечко») 07.07.2017

65

Будило Вікторія 10.09.2017

66

Крочак Кіра («Теремок») 15.12.2017

67

Брегвадзе Давид 24.12.2017

68

Горбатко Іван («Сонечко») 17.12.2017

69

Коваленко Вікторія 22.11.2017

70

Зубаш Злата  с.Пологи 04.10.2017

71

Цорулік Валерія («Віночок», «Теремок») 05.10.2017

72

Волошин Артур 12.10.2017

73

Сьомак Мирослава 17.06.2017

74

Цесько Мирослава («Теремок») 27.11.2017

75

Сердюк Єлизавета 25.08.2017

76

Манжос Андрій («Буратіно») 04.12.2017

77

Кононенко Давід («Буратіно») 20.06.2017

78

Гончар Іван («Казка») 19.01.2017

79

Фенько Мілана («Буратіно») 05.10.2017

80

Костюк Аріна («Казка») 05.05.2017

81

Вернадська Міланія («Буратіно») 05.02.2017

КДНЗ я/с №6 «Казка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Овсянніков Тимофій 10.08.2014

2

Погрібниченко Кіріл 01.07.2014

3

Юрченко Давид 17.07.2014

4

Крамаренко Ангеліна 28.01.2014

5

Отрішко Павло («Буратіно» «Сонечко») 27.04.2014

6

Максименко Діма («Теремок») 11.02.2015

7

Стрельбіцька Ангеліна 26.04.2015

8

Безверха Богдана 29.11.2015

9

Саламатова Люба 17.12.2015

10

Волосович Марина 15.08.2016

11

Вакуленко Єлизавета 01.06.2016

12

Ковалевський Міша 31.12.2016

13

Лозицька Вероніка 02.09.2016

14

Щербаха Єгор 23.12.2016

15

Колеснік Вероніка (« Лисичка») 22.11.2016

16

Сагач Єва 14.06.2016

17

Ніколаєнко Марк 19.06.2016

18

Севериненко Аліна («Лисичка») 16.06.2016

19

Пругло Максим 16.11.2016

20

Вітковський Святослав 19.03.2016

21

Колісник Вікторія           2016

22

Гончар Іван («Лисичка») 19.01.2017

23

Кім Кемаль («Лисичка») 21.01.2017

24

Костюк Аріна («Лисичка») 05.05.2017

25

Рулевський Марк 09.03.2017

26

Рвачов Матвій («Буратіно») 03.05.2017

27

Бондаренко Злата 17.02.2017

28

Попова Даріна 30.05.2017

29

Сазоненко Анна 22.06.2017

30

Гришко Максим («Буратіно», «Лисичка») 06.01.2017

31

Костіна Мілана 14.06.2017

32

Курилець Саша 29.07.2017

33

Коваленко Ілля («Лисичка») 06.08.2017

34

Матвієнко Добросвіт 14.08.2017

35

Гайдук Католіна 04.08.2017

36

Плотніков Ярослав 03.09.2017

37

Хоменко Анна («Сонечко») 27.05.2017

38

Погрібніченко Аріна 26.08.2017

39

Лихоман Артем 07.10.2017

40

Каплун Марія  («Теремок», «Лисичка») 13.09.2017

41

Каплун Олександр («Теремок», «Лисичка») 13.09.2017

42

Зюзіна Ліда 21.11.2017

43

Веселов Олексій («Сонечко») 17.08.2017

44

Рябко Ангеліна («Сонечко») 07.07.2017

45

Абакумець Кіріл («Лисичка») 07.082017

46

Кононенко Ясміна 28.05.2017

47

Стрельбіцька Вікторія («Буратіно») 08.04.2017

48

Золотарьова Каміла 05.09.2017

49

Бутько Анастасія 26.07.2017

50

Лук’янов Богдан («Сонечко») 25.07.2017
Інформує: Пологівська міськрада

Залишити відповідь