Черга у пологівські садочки станом на 1 січня

Опубліковано в 10:21 Важливі, Новини, У Пологах    570

Черга на влаштування дітей 2014-2017 року народження в комунальні дошкільні навчальні заклади міста станом на 01.01.2019

КДНЗ я/с №1 «Теремок»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Грунькіна Вероніка 20.08.2014

2

Горенко Владислав   (с. Пологи) 28.11.2014

4

Курносова Вероніка 12.06.2015

5

Раповинська Дарина 30.07.2015

6

Лафазан Анастасія 05.08.2015

8

Максименко Дмитро(«Казка») 11.02.2015

9

Дядик Данило («Лисичка») 31.03.2016

10

Кошкалда Аліна 05.06.2016

11

Лебідь Марія 30.06.2016

12

Тоцька Софія 24.11.2016

13

Колісник Софія («Буратіно») 12.12.2016

14

Супрун Ксенія 29.01.2016

15

Кудінова Наталія («Казка») 20.01.2017

16

Донець Анна («Лисичка») 18.03.2017

17

Кучерявенко Олександра («Сонечко»)

27.03.2017

18

Кайдаш Дмитро с.Пологи 09.06.2017

19

Каплун Марія («Лисичка», «Казка») 13.09.2017

20

Каплун Олександр («Лисичка», «Казка») 13.09.2017

21

Матченко Поліна («Лисичка») 05.10.2017

22

Цорулік Валерія («Віночок», «Лисичка») 05.10.2017

23

Крочак Кіра («Лисичка») 15.12.2017

24

Веселов Олексій («Сонечко», «Казка») 17.08.2017

25

Цесько Мирослава («Лисичка») 27.11.2017

26

Гусарєв Адріан («Лисичка») 30.04.2017

КДНЗ я/с №2 «Буратіно»

Прізвище та ім’я дитини Дата народження
1 Гараніч Крістіна  с.Пологи 28.04.2014
2 Гулий Рома 01.07.2014
3 Отрішко Павло 27.04.2014
4 Жовніренко Ваня 23.06.2015
5 Ткач Гліб 17.06.2015
6 Лисенко Софія («Лисичка») 06.07.2016
7 Гончаренко Коля 09.08.2016
8 Плетінь Аня 13.12.2016
9 Лукашенко Максим 16.11.2016
10 Балашова Злата 29.10.2016
11 Бут Варвара 05.10.2016
12 Навроцька Маша («Лисичка») 04.08.2016
13 Сіряк Семен 22.10.2016
14 Сторчак Артем  с.Пологи («Віночок») 07.07.2016
15 Пахоменко Вєроніка с. Пологи 14.07.2016
16 Кулініч Вєроніка 24.08.2016
17 Гринько Настя 29.09.2016
18 Колісник Софія («Теремок») 12.12.2016
19 Литвиненко Діана 03.05.2017
20 Лагода Давід 28.02.2017
21 Лагода Соня 28.02.2017
22 Кравчик Артур 20.01.2017
23 Кикош Олексій 14.04.2017
24 Тесленко Софія с. Воскресенка 09.05.2017
25 Кравцов Назар  («Лисичка») с.Пологи 23.05.2017
26 Ковтун Владік («Сонечко») 28.01.2017
27 Гришко Максим («Лисичка», «Казка») 06.01.2017
28 Бойко Максим («Лисичка»)с.Пологи 07.06.2017
29 Олійник Софія 28.12.2017
30 Бєлоглавська Софія 08.08.2017
31 Бруй Тимофій 10.08.2017
32 Вабілев Олександр («Лисичка») 07.08.2017
33 Гонтар Маша 28.03.2017
34 Рвачов Матвій («Казка») 03.05.2017
35 Кривицький Радислав («Сонечко») 13.08.2017
36 Кононенко Давід («Лисичка») 20.06.2017
37 Фенько Мілана 05.10.2017
38 Сацький Нікіта («Казка») 21.05.2017
49 Рябко Ангеліна («Сонечко», «Казка») 07.07.2017
40 Проскура Валерія («Віночок», «Лисичка») 03.03.2017
41 Москаленко Даша («Віночок») 20.11.2017
42 Москаленко Олександр («Віночок») 20.11.2017
43 Лубенець Каміла («Лисичка») с. Пологи 19.09.2017
44 Татьяненко Ольга 16.10.2017
45 Кириченко Вероніка («Сонечко») с. Пологи 09.03.2017
46 Чубашев Гліб («Сонечко» «Лисичка») 07.07.2017
47 Глух Кіріл 16.03.2017
48 Манжос Андрій («Лисичка») 24.12.2017
49 Голуб Анастасія 02.08.2017
50 Зашейко Віка 17.08.2017
51 Мінько Мирослава («Лисичка») 14.04.2017
52 Петрович Назар 03.12.2017

КДНЗ я/с №3 «Віночок» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Мельніков Кіріл 19.09.2016

2

Бруй Ростислав 26.10.2016

3

Філатов Андрій 02.10.2016

4

Мудра Марія 26.10.2016

5

Сторчак Артем  с.Пологи («Буратіно») 07.07.2016

6

Маймур Юлія 01.12.2016

7

Безверха Анна 21.09.2016

8

Антонець Олександра 23.01.2017

9

Жеребко Анастасія 27.02.2017

10

Вагіс Мілана 31.01.2017

11

Самара Артур 24.01.2017

12

Проскура Валерія («Буратіно», «Лисичка») 02.03.2017

13

Пащенко Ілля 22.03.2017

14

Волик Максим 24.05.2017

15

Комарін Андрій 14.06.2017

16

Кравчук  Даніель 06.07.2017

17

Сарбєєв Олег 17.05.2017

18

Лобода Мирослава 10.03.2017

19

Кувіка Даніл 05.09.2017

20

Бойко Аліса 22.07.2017

21

Вайновська Вікторія 31.05.2017

22

Сидоренко Кирил 10.10.2017

23

Войтенко Мілана 23.10.2017

24

Скрипаль Артем 07.11.2017

25

Хананов Тимур 05.12.2017

26

Ольшанський Артем 05.04.2017

27

Білошенко Олександр 21.11.2017

28

Черкасов Матвій 22.11.2017

29

Цорулік Валерія («Теремок», «Лисичка») 05.10.2017

30

Хижня Діана с. Інженерне 18.05.2017

31

Бородавка Ксенія 30.09.2017

32

Нагурний Віктор 27.04.2017

33

Болєхан Кароліна 17.09.2017

34

Воронянська Діана 17.06.2017

35

Цикало Аліна 20.02.2017

36

Москаленко Дар’я («Буратіно») 20.11.2017

37

Москаленко Олександр («Буратіно») 20.11.2017

38

Шкроботько Олександр 28.07.2017

39

Васильєв Назар 20.11.2017

КДНЗ я/с №4 «Сонечко» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Лук’янов Діма («Казка») 30.06.2014

2

Лук’янова Даша («Казка») 29.12.2015

3

Бурима Мирослава 14.04.2015

4

Медвідь Євгенія 20.01.2016

5

Винник Ігор 16.05.2016

6

Ковтун Владислав («Буратіно») 28.01.2017

7

Лось Поліна 14.06.2017

8

Чубашев Гліб («Буратіно», «Лисичка») 07.07.2017

9

Веселов Олексій  («Теремок», «Казка») 17.08.2017

10

Лихоман Олександр 25.01.2017

11

Рябко Ангеліна («Буратіно», «Казка») 07.07.2017

12

Кривицький Радислав («Буратіно») 13.08.2017

13

Пелешко Артур 24.11.2017

14

Цівка Костянтин 02.09.2017

15

Підставна Таїсія 13.09.2017

16

Медвідь Денис 01.07.2017

17

Копил Денис 08.04.2017

18

Потапов Тимофій 30.06.2017

19

Андрющенко Клім 01.09.2017

20

Хоменко Анна («Казка») 27.05.2017

21

Болотін Дамір с. Пологи 30.06.2017

22

Кучерявенко Олександра («Теремок») 27.03.2017

23

Кириченко Вероніка («Буратіно») с. Пологи 09.03.2017

24

Єрпульов Давід 25.10.2017

25

Лук’янов Богдан ( «Казка») 25.07.2017

26

Кравченко Артур 06.10.2017

27

Піка Данііл 01.03.2017

28

Винник Владислав 28.05.2017

КДНЗ я/с №5 «Лисичка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Головатий Артемій   03.08.2014

3

Бакута Кароліна 17.03.2015

4

Сергієнко Ангеліна 21.10.2015

5

Штанкевич Алла 02.11.2015

6

Бригидін Кирил 17.05.2015

7

Кириленко Марія 17.07.2015

8

Лагода Ілля 18.02.2015

9

Дятлов Дмитро  с.Воскресенка 25.11.2015

10

Кошовий Давід 17.12.2015

11

Хуршудян Аветік 20.11.2015

12

Плетінь Андрій 18.06.2015

13

Куковінець Платон 04.11.2016

14

Дорошенко Максим 26.01.2016

15

Ротко Максим 22.03.2016

16

Коломоєць Веніамін 30.04.2015

17

Кудряшов Андрій 03.11.2016

18

Цепа Вадим 24.11.2016

19

Кописова Аліна 15.10.2016

20

Навроцька Марія («Буратіно») 04.08.2016

21

Лисенко Софія («Буратіно») 06.07.2016

22

Лось Аліна 21.07.2016

23

Калюжний Артур 29.08.2016

24

Хілько Вероніка 09.06.2016

25

Севериненко Аліна («Казка») 16.06.2016

26

Дядик Данило («Теремок») 31.03.2016

27

Колеснік Вероніка («Казка») 22.11.2016

28

Іваненко Марія 16.01.2017

29

Доля Ангеліна 30.05.2017

30

Казнодій Михайло 12.03.2017

31

Донець Анна («Теремок») 18.03.2017

32

Гончар Матвій 22.06.2017

33

Довгий Іван 01.08.2017

34

Бойко Максим («Буратіно») 31.05.2017

35

Мінько Мирослава («Буратіно») 14.04.2017

36

Гришко Максим («Буратіно», «Казка») 06.01.2017

37

Кравцов Назар («Буратіно») с. Пологи 23.05.2017

38

Таран Євгеній 12.03.2017

39

Турубар Софія 13.06.2017

40

Садова Анастасія 29.01.2017

41

Колісник Руслан 21.07.2017

42

Веремійчук Данило 17.08.2017

43

Гриценко Ліка 28.09. 2017

44

Шпаковський Данило с. Пологи 04.09.2017

45

Дмитренко Аліса 17.08.2017

46

Кім Кемаль («Казка») 21.01.2017

47

Сахно Тимофій 04.07.2017

48

Черес Олексій 16.06.2017

49

Коломоєць Матвій 30.09.2017

50

Проскура Валерія («Віночок» «Буратіно») 02.03.2017

51

Лубенець Каміла («Буратіно») с. Пологи 19.09.2017

52

Каплун Марія («Теремок», «Казка») 13.09.2017

53

Каплун Олександр («Теремок», «Казка») 13.09.2017

54

Фісун Міланія 22.09.2017

55

Колеснік Христина 31.05.2017

56

Матченко Поліна («Теремок») 05.10.2017

57

Коваленко Ілля («Казка») 06.08.2017

58

Лебеденко Анастасія 16.10.2017

59

Жогло Стас 02.11.2017

60

Жогло Влад 02.11.2017

61

Гусаєв Адріан («Теремок») 30.04.2017

62

Абакумець Кіріл («Казка») 08.07.2017

63

Панченко Дмитрос.Пологи 06.07.2017

64

Вабілев Олександр («Буратіно») 07.08.2017

65

Харченко Матвій 02.05.2017

66

Чубашев Гліб («Буратіно» «Сонечко») 07.07.2017

67

Будило Вікторія 10.09.2017

68

Крочак Кіра («Теремок») 15.12.2017

69

Брегвадзе Давид 24.12.2017

70

Горбатко Іван 17.12.2017

71

Коваленко Вікторія 22.11.2017

72

Зубаш Злата  с.Пологи 04.10.2017

73

Цорулік Валерія («Віночок», «Теремок») 05.10.2017

74

Волошин Артур 12.10.2017

75

Сьомак Мирослава 17.06.2017

76

Цесько Мирослава («Теремок») 27.11.2017

77

Сердюк Єлизавета 25.08.2017

78

Манжос Андрій («Буратіно») 04.12.2017

79

Кононенко Давід («Буратіно») 20.06.2017

80

Гончар Іван («Казка») 19.01.2017

КДНЗ я/с №6 «Казка» ПМР

Прізвище та ім’я дитини Дата народження

1

Овсянніков Тимофій 10.08.2014

2

Погрібниченко Кіріл 01.07.2014

3

Юзепчук Марія 27.06.2014

4

Лук’янов Діма («Сонечко») 30.06.2014

5

Юрченко Давид 17.07.2014

6

Лук’янова Даша («Сонечко») 29.12.2015

7

Максименко Діма («Теремок») 11.02.2015

8

Стрельбіцька Ангеліна 26.04.2015

9

Безверха Богдана 29.11.2015

10

Волосович Марина 15.08.2016

11

Вакуленко Єлизавета 01.06.2016

12

Ковалевський Міша 31.12.2016

13

Лозицька Вероніка 02.09.2016

14

Щербаха Єгор 23.12.2016

15

Кириченко Софія 10.03.2016

16

Колеснік Вероніка (« Лисичка») 22.11.2016

17

Сагач Єва 14.06.2016

18

Ніколаєнко Марк 19.06.2016

19

Севериненко Аліна («Лисичка») 16.06.2016

20

Гончар Іван («Лисичка») 19.01.2017

21

Кім Кемаль («Лисичка») 21.01.2017

22

Костюк Аріна 05.05.2017

23

Рулевський Марк 09.03.2017

24

Кудінова Наталія («Теремок») 20.01.2017

25

Рвачов Матвій («Буратіно») 03.05.2017

26

Бондаренко Злата 17.02.2017

27

Попова Даріна 30.05.2017

28

Сазоненко Анна 22.06.2017

29

Гришко Максим («Буратіно», «Лисичка») 06.01.2017

30

Костіна Мілана 14.06.2017

31

Курилець Саша 29.07.2017

32

Коваленко Ілля («Лисичка») 06.08.2017

33

Матвієнко Добросвіт 14.08.2017

34

Гайдук Католіна 04.08.2017

35

Плотніков Ярослав 03.09.2017

36

Хоменко Анна («Сонечко») 27.05.2017

37

Погрібніченко Аріна 26.08.2017

38

Лихоман Артем 07.10.2017

39

Каплун Марія  («Теремок», «Лисичка») 13.09.2017

40

Каплун Олександр («Теремок», «Лисичка») 13.09.2017

41

Зюзіна Ліда 21.11.2017

42

Веселов Олексій («Сонечко») 17.08.2017

43

Сацький Нікіта («Буратіно») 21.05.2017

44

Рябко Ангеліна («Сонечко») 07.07.2017

45

Абакумець Кіріл («Лисичка») 07.082017

46

Кононенко Ясміна 28.05.2017

47

Стрельбіцька Вікторія 08.04.2017

48

Золотарьова Каміла 05.09.2017

49

Бутько Анастасія 26.07.2017

50

Лук’янов Богдан («Сонечко») 25.07.2017
Інформує: Пологівська міськрада

Залишити відповідь