Чого не вистачає в місті пологівцям?

Опубліковано в 14:17 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    919

З кожним роком наше місто розвивається. І чим більше місто, тим більше потреб у жителів. Їм завжди буде чогось не вистачати, і це нормально, адже всім не вгодиш.

Одним хочеться порядку та чистоти в місті, більше квітів, іншим – розваг, торгівельних центрів. Чого ще не вистачає, дізнавались ми у жителів та гостей міста шляхом опитування в соціальних мережах.

Найбільше люди говорили про басейн, адже колись містяни подавали петицію щодо його побудови, включаючи можливість займатись людям з порушеннями рухового апарату та серцево-судинної і нервової системи, а в Пологівській міській раді обіцяли розглянути це питання, але поки що влада про це не згадує. Як буде далі – побачимо.

«Місту не вистачає місця, куди можна повести дитину – атракціонів, наприклад. У нас прекрасне місце на Бублику, там можна очистити і облаштувати гарний пляж, де відпочивали б і дорослі і діти», – говорить Олена.

«Мені, молодій мамі, хотілося б, щоб був нормально облаштований перехід з Червоного висілку до міста. З візочком дуже важко іти через міст або через залізничний переїзд, вже колеса не витримують», – бідкається Анна.

Чистий, доглянутий парк з гарними локаціями для фото та для прогулянок всією родиною, альтанки для відпочинку, роллердром, центр для дітей від 2 до 11 років, кінотеатр з новими фільмами та дискотека, якісний ресторан та нічний клуб, курси англійської та скейт-парк.

Також, матусі писали, що було б добре, якби в місті з’явилась дитяча стоматологія.

А ще додаткові рейси в період з 16:00 до 17:00 до с. Воскресенка та роботи.

«Так одразу і не скажеш. З одного боку – ніби все є. Мабуть, дитячих майданчиків і для молоді хотілось би культурних закладів, бо не знають, куди себе діти», – ділиться своєю думкою Світлана.

«Чистоти в місті хочеться! Більше сміттєвих урн. Звичайно, багато залежить від людей, але урни в нас лише на центральній алеї, а далі – кидай, куди прийдеться. Образливо за парк залізничників. Такий гарний парк, а нікому не потрібний», – говорить Оксана.

Звичайно, бажань багато. Але є такі, які можна реалізувати власними силами. Наприклад, почати з чистоти свого подвір’я, вулиці, міста. Не викинути зайвий раз обгортку з-під цукерки або недопалок цигарки на вулицю, а пройти кілька метрів до урни зі сміттям. Вчити чистоті своїх дітей. Все починається з малого, все починається з себе!

 Алла Гончар

Залишити відповідь