Чоловіки виступають – жінки відпочивають! 8 Березня у ЦКД “Гірник” (ФОТО)

Опубліковано в 22:33 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    714

Сьогодні, у Пологівському ЦКД “Гірник” відбулось справжнє свято для жінок. 

Ніжні, красиві, тендітні, та просто чарівні пологівчанки заполонили зал, і привітно зустрічали талановитих чоловіків Пологівщини на сцені. Сьогодні, усе було тільки для жінок! 

Під відмінним керівництвом Олександра Добровольського, директора закладу, була підготовлена справжня святкова програма для прекрасної половини нашого людства з якісним музичним звучанням, різнобарвним освітленням та музичними інструментами.

Виступали чудові голоси: Сергій Титюк, Володимир Олійник, Ігор Бойко, Василь Сова, Тенгіз та Дамір Дадіані, Микола Сиваш, Віктор Корольов, Михайло Чеберко, Олександр Білай, Андрій Шептій, Сергій Кара, Михайло Рипницький. Гітара – Григорій Штанкевич, ударні – Євген Черкун, бас-гітара Микола Сиваш, клавіші – Віталій Удод.

Чесно кажучи, ми й не знали, що у нашому Пологівському краї скільки талановитих, та щирих на почуття чоловіків. Приємно вражені!

Сценарій свята підготувала Світлана Філоненко, культорганізатор ЦКД “Гірник”, за що їй щира подяка, що не зважаючи на Жіноче свято, вклала душу і хист у створення таких номерів.

Вели концертну програму Максим Чичеров та Олександр Доля. Вони порівняли жінок (відповідно до місяця їх народження) із прекрасними квітами, і у кожної вона своя, особлива.

Усім жінкам було дуже приємно слухати про те, які вони красиві, кохані, любі, дорогі… Про них було сказано сотню слів, заспівано десятки пісень. Пологівчанки щиро дякували усім, хто доклав зусиль для організування такого свята, кричали “браво”, та гучними оплесками зустрічали чоловіків, виконавців на сцені.

Залишити відповідь