Чому не можна вішати магнітики на холодильник?

Опубліковано в 13:24 Новини, У світі, Цікаво та корисно    821

У багатьох українських сім’ях існує традиція прикрашати холодильник магнітами. Можна побачити все, що завгодно: іграшки, фото, сувеніри з різних країн, записки і так далі.

Однак існує думка, що робити цього не можна.

Jpeg

Чому не можна тримати магніти на холодильнику?

Фен-шуй – китайське мистецтво, зараз дуже популярне у нас. Згідно з ним, дверцята холодильника не повинні рясніти безліччю магнітів. А до їх вибору варто поставитися з усією серйозністю.

Небажано тримати на холодильнику магніти з зображеннями людей і тварин. Вони передають свою негативну енергію продуктам. А потім вона може перейти до людей.

Краще повісити магніти, що зображують фрукти, ягоди, овочі, або інші продукти. Китайська мудрість каже нам, що ці символи заряджають людей позитивною енергією.

Чи шкідливі для здоров’я людини магніти на холодильнику?

Існує ще одна думка – магнітне поле негативно діє на здоров’я людей. Але не варто побоюватися темно-сірих і чорних магнітів. Вони слабкі, і на людей ніякого впливу не мають. Лише сіро-сріблясті магніти з неодиму досить потужні для того, щоб вплинути на людей, що мають хворе серце. Вони здатні викликати збої в роботі кардіостимуляторів.

Деякі люди вважають, що магніти викликають збої в роботі механізму холодильника, і ушкоджують його покриття. Але це не так. На роботу “нутрощів” холодильника вони абсолютно ніяк не впливають. А щоб не подряпати дверцята, їх потрібно знімати і акуратно переміщати.

Залишити відповідь