Чи існує життя після шоу? Ексклюзивне інтерв`ю із переможницею конкурсу краси «Чарівна краса Поліг» 2017

Опубліковано в 9:14 В Україні, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    958

28 жовтня минулого року у Пологах відбулось довгоочікуване грандіозне шоу краси «Чарівна краса Поліг», організатором якого виступив хореограф-постановник, шоу-мен Давид Гаспарян.

Тоді титул головної красуні міста Пологи дістався 16-річній учениці 11 класу Пологівської гімназії «Основа» Вікторії Товстоног.

Саме тоді юна красуня сказала про свою перемогу наступне:

«– Хоча я і думала, що в мене є всі шанси на перемогу, але дуже непокоїлася з цього приводу. Тому здобуття такого титулу було для мене дуже неочікуваним і приємним. Все пройшло саме так, як я і планувала, навіть краще. Гадаю, дуже допомогла моя впевненість у собі, хоча найважчим у цьому конкурсі була моральна підготовка. Мені вручили корону, грошовий приз та путівку на двох до Єгипту, куди я поїду взимку, а отримані кошти планую витрати на підготовку до іншого конкурсу краси, хочу представляти Україну. Я буду продовжувати добиватися успіху в цій діяльності. Хочу привести себе до ще кращої фізичної форми, бо, як відомо немає межі досконалості. Буду тренуватися в спортивному залі. Також, буду обдумувати свої нові образи на конкурс».

Відео телеканалу «Алекс»

Вікторія на відпочинку у Єгипті

Минув рік, і ми вирішили дізнатися у Вікторії чи все ж таки існує життя після шоу, і чим вона займається на даний час.

Чарівна Вікторія відповіла на всі наші запитання, і, ми сподіваємося, вам, любі читачі, це теж буде вельми цікаво.

– Скажи, Вікторіє, чи існує життя після конкурсу?

– Так, звісно, життя після конкурсу існує, бо конкурс – це просто шоу. А життя йде… І не важливо, перемогла ти, чи ні. Головне – йти далі, не зупиняючись на досягнутому. Завжди, після того, як ми чогось досягаємо, від нас чекають більшого. Тому, не можна розслаблятися.

– Що для тебе стало поштовхом для участі у конкурсі?

– Взагалі, я завжди мріяла взяти участь у конкурсі краси. Але, на жаль, в нашому місті не проводилися подібні заходи. Тому, коли я дізналася про конкурс, просто загорілася цим.

 – Чому ти навчилася під час участі у шоу?

– Це шоу навчило мене багатьом речам. Наприклад, нас вчили правильній, а головне – гарній ході. Думаю, кожна дівчина повинна вміти гарно ходили, тому це було дуже корисно для кожної з конкурсанток. Нас вчили правильній сценічній поведінці. Це я вивчала і до цього, але кожен викладач завжди ділиться чимось новим, особливим, особистим. Все це стало для мене  безцінним досвідом.

– Що було після конкурсу? Чи відчула ти свою «хвилину слави»?

– Я ніколи не забуду те відчуття ейфорії, коли почула, що саме я стала Міс Пологи. Зал вибухнув бурхливими оплесками. Немає таких слів, які б змогли передати мої емоції того вечора. Я була просто щаслива. Мені подарували путівку на відпочинок до Єгипту. Там я прекрасно провела час. Це був перший раз, як я побувала за кордоном. А саме приємне – це те, що я добилася цього сама.

– Чим ти займаєся на даний час, і які маєш плани на майбутнє?

– Зараз я навчаюся в Київському Університеті Культури за спеціальністю «Естрадний вокал». І знову я готуюся до концертів, але вже іншого напрямку. Телевізійні зйомки, концерти і гастролі – така моя творчість. Я співаю в бек-вокалі шоу Михайла Поплавського. Але на цьому зупинятися не буду.

– Чи хотіла би ти, щоб у твоєму рідному місті Пологи подібні конкурси відбувалися щороку?

– Це був прекрасний конкурс, шоу, яке було цікаве всім. Воно надихнуло дуже багато пологівчанок. І це дуже круто. Я вважаю, що такі конкурси треба проводити щороку, і згодом це стане прекрасною традицією нашого міста.

– Чи виникало в тебе бажання взяти участь в аналогічному конкурсі регіонального, або Всеукраїнського рівня?

– Звісно, у мене виникало бажання взяти участь в подібних конкурсах. Але до цього потрібно довго готуватися, і ще більше вільного часу. Тому – все ще  попереду.

– Що ти побажаєш конкурсанткам, які тільки збираються взяти участь у конкурсі краси?

– Конкурсанткам, які лише збираються брати участь у конкурсі я хочу побажати творчої наснаги, і терпіння. Ніколи не здавайтеся! Навіть якщо у вас щось не вийшло – гордо підійміть голову вгору, і йдіть. Йдіть далі, ворогам на зло. За своє щастя потрібно боротися, треба прикласти багато зусиль, і лише тоді ви досягнете результатів.

Як бачимо, юна красуня із Поліг Вікторія Товстоног дуже амбітна, цілеспрямована і впевнена у собі. Тому, нам залишається побажати їй натхнення на нові творчі звершення, щоб її зірковий шлях був легким, і її мрія стати зіркою втілилася у життя!

1 коментар на “Чи існує життя після шоу? Ексклюзивне інтерв`ю із переможницею конкурсу краси «Чарівна краса Поліг» 2017

Залишити відповідь