Чи можна виїжджати за межі Запорізької області

Опубліковано в 10:53 Важливі, Новини, У регіоні    3 753

У Запорізькій облдержадміністрації нагадали про те, що у зв’язку з введенням в області надзвичайної ситуації слід обмежити поїздки на особистому транспорті між населеними пунктами і областями.

Всі, хто буде залишати область повинні будуть проходити обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і заповнення медико-санітарної декларації.

Зокрема, у Запорізькій області організовано пропуск людей, які залишають територію регіону або в’їжджають. Дане рішення прийнято на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Після обговорення питання главам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, міським, сільським та селищним головам громад Запорізької області необхідно забезпечити:

  • визначення і маркування меж територій карантину шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму і проведення протиепідемічних заходів;
  • проведення дезінфекційних заходів в житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, щоденної дезінфекції проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій населених пунктів;
  • надання допомоги особам з інвалідністю, літнім і іншим малозахищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування і предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій.

Крім цього, необхідно забезпечити доведення до населення рекомендацій щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України.

З будь-яких питань запорожці можуть звертатися на цілодобову гарячу лінію за телефоном: 0-800-503-508.

Залишити відповідь