Чи про всі послуги Пологівського відділу ДРАЦСу ви знали?

Опубліковано в 13:33 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    465

Відзначення дня народження сім’ї щороку різне. Що старший шлюб, то назва річниці “міцніша”. Як ось першу річницю називають ситцевою, то 60 років спільного життя – діамантовою.

Пригадайте, що найчастіше лунало у тостах рідних та друзів під час весільного застілля – зустрітися на срібному, золотому, платиновому вашому весіллі.

Святкувати «День народження своєї сім’ї» можна щорічно, або ж на «круглі» дати. Ці святкування будуть чудовим прикладом для молодшого покоління вашої родини, які закладатимуть основу сімейних цінностей.

В сьогоднішньому суспільстві задля дотримання традицій, звичаїв та збереження обрядовості запроваджено послуги з організації та проведення урочистої державної реєстрації шлюбу, народження, ювілеїв весілля, обрядів заручин. Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» відділи державної реєстрації актів цивільного стану надають платні послуги, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України. Розмір плати за платні послуги, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану у Запорізькій області затверджено наказом Головного управління юстиції у Запорізькій  області від 11.10.2011 року  № 985/04.

Серед переліку всіх платних послуг також є проведення індивідуальних обрядів ювілеїв весілля.

Разом з тим, пунктом 11 Порядку визначено, що плата за платні послуги здійснюється в безготівковій формі шляхом попередньої оплати та становить 250,00 грн.

Для отримання зазначеної послуги звертайтесь до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Пологівському та Чернігівському районах Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: м. Пологи, провул. Некрасова, 2.

Інформує: Тетяна Гончар, начальник Пологівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Пологівського району головного територіального управління юстиції у Запорізькій області 

Залишити відповідь