Чи є підозрілі випадки на COVID-19 в Пологівському районі?

Опубліковано в 14:34 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    2 143

Боротьба із пандемією COVID-19 триває як у світі, так і в Україні.

Про епідситуацію в районі, готовність до лікування та підозрілі випадки серед пологівців повідомила нам завідувач епідеміологічного відділу відокремленого підрозділу Пологівського міжрайонного відділу Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Тетяна Одинець.

Наразі епідеміологічна ситуація на Пологівщині – стабільна. Підозрілих та лабораторно-підтверджених випадків захворювання на COVID-19 немає. Протягом усього часу від початку поширення вірусу, у Пологах було 2 підозрілих випадки, які не підтвердились.

Спільно із працівниками Національної поліції здійснюється постійне спостереження за громадянами, що прибули з-за кордону і знаходяться на самоізоляції.

Кожну таку особу було поінформовано про відповідальність в разі порушення 14ти-денної ізоляції, видано пам’ятку.

Здійснюються превентивні заходи щодо протидії поширенню захворювання, шляхом інформування населення стосовно необхідності дотримання рекомендацій МОЗ України, правильного використання засобів захисту, вчасного звернення до медичної установи, відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих.

У роботі використовується як український досвід, так і досвід інших країн світу у боротьбі із поширенням коронавірусу.

Стосовно прогнозування подальшого поширення епідемії в районі розмовляти наразі некоректно, тому що жодного лабораторно-підтвердженого випадку захворювання на COVID-19 на Пологівщині на сьогодні немає.

Пологівську районну лікарню визначено як медичну установу першої ланки для прийняття хворих на коронавірус.

На даний час відбувається забезпечення медичних працівників необхідними засобами захисту і препаратами. В разі наявності хворих, надання медичної допомоги, на вимогу Президента України, має здійснюватися абсолютно безкоштовно.

Сподіваємося, що пандемія не прийде на Пологівщину, а ми й надалі триматимемо руку на пульсі усіх новин щодо подальшої ситуації.

1 коментар на “Чи є підозрілі випадки на COVID-19 в Пологівському районі?

Залишити відповідь