Чи є у Пологівському районі ЗАБОРГОВАНІСТЬ?

Опубліковано в 15:42 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    280

27 березня, заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні заслухано інформацію  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України».  Станом на 01.03.2019 року заборгованість із заробітної плати складала  565,6  тис. грн. 41 працівнику. Протягом  березня поточного року заборгованість із заробітної плати перед працівниками зменшилась на 157,7 тис. грн., та складає 407,9 тис.грн. Крім того, Філія  «Пологівський  райавтодор»  має заборгованість з ПДФО, військового збору та з відшкодування коштів за пільгові пенсії.

Заслухано  першого заступника начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлану Кириченко про заборгованість по страховим внескам до Пенсійного фонду України.  Борг  по  відшкодуванню  пільгових пенсій погасило у повному обсязі 5,9 тис.грн. ПрАТ Пологівське КХП.

Керівник Пологівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй повідомила про те, що протягом березня поточного року заборгованість по єдиному соціальному внеску зменшилась на 33,25 тис.грн.

Крім цього, було розглянуте питання легалізації зайнятості та заробітної плати. Згідно з поданими звітами до Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області нарахувань заробітної плати менше мінімальної, за відпрацьовану норму годин не було. Інформація про неоформлених працівників також не надходила.

За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  забезпечити виконання графіку погашення заборгованості з заробітної плати на 2019 рік.

Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу по стягненню заборгованості зі страхових внесків.

Пологівській  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області продовжити роботу з боржниками та проводити роз’яснювальну роботу щодо погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску.

Залишити відповідь