Чи закриються навчальні заклади Пологівщини на карантин?

Опубліковано в 12:57 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    874

У місті Бердянськ до кінця січня всі школи та дитячі садочки зачинені на карантин, з причини високої захворюваності дітей на ГРВІ.
Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного лабораторного центра Мінздрава України, крім Бердянських шкіл, на карантин зачиняються навчальні заклади Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів. 

Отже, гостра респіраторна вірусна інфекція впевнено крокує Запорізьким регіоном.

Чи варто непокоїтися пологівцям з цього приводу?

Ситуацію з захворюваністю на Пологівщині коментує завідуюча епідвідділом Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець:
В районі продовжують реєструватися випадки захворюваності на ГРВІ, в основному серед дітей шкільного та дошкільного віку. Також реєструються випадки пневмонії. Варто наголосити, що на сьогоднішній день показник захворюваності не перевищує пороговий рівень та дорівнює звичайним сезонним показникам.
Тому, впевнено можна сказати, що причин для закриття пологівських закладів на карантин у відповідних органів немає. Захворюваність серед пологівців фіксується кожного дня і не лише на ГРВІ.

Як, правило є поодинокі в падки захворювання на педикульоз, ентеробіоз (глисти) та кож фіксуються випадки захворювання ротавірусною інфекцією”.
Тому поки можна сказати, що небезпека оминула Пологівський край, але варто пам’ятати і про профілактичне методи захисту власного організму, і про наслідки та ускладнення після захворювання.

Пам’ятайте: попереджений – означає захищений”

Залишити відповідь