Чим займається пологівська дітвора у пришкільних таборах (ФОТО)

Опубліковано в 18:58 Новини, У Пологах, У районі    326

Розпочалася пора літніх канікул. Яким буде відпочинок улітку? Як змістовно діти проведуть час залежить від нас, дорослих,  і від самих дітей.

5 червня до центральної районної бібліотеки на патріотичну годину «Стежками рідного міста» завітали 48 учнів 2-4 класів пришкільного табору відпочинку для дітей Пологівської гімназії «Основа».

Бібліотекарі разом з дітьми подорожували сторінками історії рідного міста, зазирнули в минуле, прогулялися вулицями Поліг, познайомилися з його видатними уродженцями. Адже міста, як і люди мають свою біографію, притаманну їм долю й історію. І подібно людським, долі міст сповнені бурхливих подій, трагічних і яскравих водночас.

Працівники бібліотеки розповіли про місцевих поетів, які писали для дітей  та зачитали їх вірші. Свої нові твори про малу батьківщину та Україну прочитала запрошена авторка Шумілова Наталія Антонівна.

Школярі змістовно відповідали на запитання вікторини стосовно славного минулого міста і переконалися, що історія відображена через призму добрих справ, його видатних мешканців, які в усі часи творили і примножували славу і добробут Пологівщини.

На завершення патріотичної години, було проведено огляд літератури, представленої на тематичній книжковій виставці «Мій край – моя історія».

6 червня до районної бібліотеки завітали 50 учнів  2-4 класів пришкільного табору відпочинку для дітей  Пологівської ЗОШ №4 на годину-діалог «Як поводитися в надзвичайній ситуації».  Бібліотекарі  розповіли  присутнім,  як поводитися вдома, коли залишаєшся без батьків, як реагувати на різні надзвичайні обставини та дали корисні поради.

На заході за допомогою лялькового театру були розіграні декілька ймовірних ситуацій, а діти радили героям вистави, як повинні були вони себе вести, щоб залишитись у безпеці.

З дітьми було також проведено розважальну програму.

7 червня на лялькову виставу «Заєць-хваста» до бібліотеки прийшли 23 вихованцы дитсадка «Лисичка».

Бібліотекарями було показано лялькову виставу про нерозумного хвастливого зайця. Разом проаналізували вчинки зайця, щоб упередити такі ж вчинки дітей у житті. Господарі бібліотеки розповіли про звички зайців в природі та показали книги з казками й розповідями про зайців.

На зустрічі з дітьми було проведено гру на тренування уваги та сміливості.

Літо у дітей розпочалося змістовно!

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь