Чим займається спостережна комісія при Пологівській РДА

Опубліковано в 16:20 Новини, У Пологах, У районі    304

При Пологівській райдержадміністрації постійно діє спостережна комісія. Засідання спостережної комісії проводяться щомісячно. На розгляд комісії виносяться питання про працевлаштування підзвітної категорії осіб, про заходи щодо соціального захисту населення бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, про результати проведення інспекційного рейду до місця проживання підзвітної категорії громадян спостережною комісією, про проведені заходи по профілактиці ВІЛ/СНІДу, венеричних захворювань, туберкульозу серед молоді підзвітної категорії, про надання медичних послуг та консультацій особам підзвітної категорії, про залучення до волонтерської діяльності підзвітної категорії громадян, про роботу з неповнолітніми, які звільнились з місць позбавлення волі та з неповнолітніми, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі тощо.

На засіданні були присутні: заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень, головний лікар КУ «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» А.М. Дуб, головний лікар КУ Пологівська центральна районна лікарня Р.В.Кравченко, заступник начальника управління соціального захисту населення Ю.С.Тоцька, фахівці Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, начальник служби у справах дітей Полєшко О.В..

За повідомленням завідувача відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» І.М.Добровольської щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі при комунальній установі створена служба обліку бездомних громадян, яка постійно проводить облік бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Станом на 30.03.2018 року до Служби обліку звернулося 24 особи, яким було надано інформаційно-консультативні послуги; гуманітарну допомогу отримали у вигляді: одягу бувшого у користуванні – 4 особи на суму 450.97 грн., продуктові набори – 4 особи на суму 600.00 грн.

За повідомленням Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості станом на 01.04.2018 бездомні громадяни та особи, звільнені з місць позбавлення волі на обліку не перебувають.

Також на нараді було вивчено спільний наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства юстиції України від 07.11.2011 № 429/831/769/3279/5 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального патронажу звільнених осіб» зі змінами від 18.12.2017 № 193/1041/1618/4056/5.

Інформацію надано управлінням соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації

Залишити відповідь