Чим здивував Федорівський Центр Професійної Освіти? День відкритих дверей 📷📹

Опубліковано в 11:22 Відео-галаеря, Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    783

18 квітня свої двері для майбутніх абітурієнтів, батьків, вчителів, роботодавців та всіх гостей відкрив Центр професійної освіти у с. Федорівка. Близько сотні учнів разом з вчителями приїхали з різних навчальних закладів Пологівського району: Воскресенки, Кінських Роздор, Інженерного, Вербового, Басані, Поліг.

В рамках популяризації робітничих професій, Федорівський центр професійної освіти був представлений як найбільший в нашому регіоні (бо має філії в Більмаку та Гуляйполі), з матеріально-технічною базою, що постійно оновлюється. Працівниками та учнівським активом навчального закладу було організовано справжнє свято: з ранку на території навчального закладу було розгорнуто польову кухню – закіпав ароматний куліш, приготований молодими професіоналами.

Після цього, всіх запросили на презентацію, під час якої дітей познайомили з історією закладу та його сучасними можливостями. Федорівський центр професійної освіти готує кваліфікованих працівників за спеціальністю: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водіїв автотранспортних засобів категорії «С1», «В», «С», кухарів, кондитерів, операторів комп’ютерного набору, обліковців. Дітям нагадали, що робітничі професії на сьогодні знову набирають популярності, і про те, що популяризація цих професій є пріоритетною для нашої держави.

Після презентації, для всіх гостей учнівським активом закладу було організовано грандіозний концерт та екскурсія територією. Присутні слухали привітання та побажання від колишніх працівників, роботодавців та вчителів.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів та подарунків. А пісня у виконанні директора Андрія Зелєнцова та гостя Сергія Зубця «Літній вечір» (з репертуару Стаса Наміна та гурту «Цветы») викликала шквал оплесків.

Навчальний заклад у с. Федорівка забезпечує своїх учнів щомісячною стипендією, преміями та навіть підвезенням від найближчого районного центру. Учні закладу забезпечуються триразовим харчуванням. Навчання тут абсолютно безкоштовне, втім, як і проживання в оновленому гуртожитку.

«Цей захід проводиться як для майбутніх абітурієнтів, так і для роботодавців регіону, адже наш навчальний заклад спроможний готувати учнів – спеціалістів відповідних кваліфікацій, які, надалі, можуть працевлаштуватися в агрофірмах. На сьогодні, наш навчальний заклад, в силу своїх статутних функцій, має право заробляти кошти. Левова частка бюджету поповнюється коштами від вирощування та подальшого продажу сільськогосподарських культур. Завдяки цьому оновлюється матеріально-технічна база закладу, поліпшуються побутові умови проживання дітей в гуртожитку, тощо. На наших земельних ділянках працюють учні під час проходження виробничої практики. Завдяки обласній раді, бюджет закладу також поповнюється коштами.

В цьому році вже прийнято новий план розвитку до 2023 року, де прописано всі заходи, що маємо зробити, адже навчальний заклад не стоїть на місці у своєму розвитку. Першочерговим завданням Федорівського центру професійної освіти сьогодні є підготовка робітничих кадрів відповідної кваліфікації, а щоб досягти інших поставлених цілей, ми разом будемо багато працювати. Головне – діти, вони наше майбутнє, майбутнє України» – говорить директор закладу Андрій Зелєнцов.

 

Оля Белименко

Залишити відповідь