Чиновники із Запоріжжя відвідали Пологівську БЛІЛ

Опубліковано в 17:12 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    1 326

Заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва та заступник голови облдержадміністрації Віталій Кардаш відвідали Пологівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування.

Це опорна лікарня, де наразі триває реконструкція відділення екстреної медичної допомоги в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

На сьогодні у Пологівському районі встановлена «помаранчева» зона епіднебезпеки. Сьогодні на ранок в стаціонарі перебуває 17 пацієнтів з COVID, три пацієнти знаходяться на апараті штучної вентиляції легенів.

Про це йдеться на сайті Запорізької ОДА

За участю голови Пологівськоі райдержадміністрації Артура Крупського, голови райради Олександра Покутнього, головного лікаря лікарні Романа Кравченка, епідеміолога Запорізького Обласного лабораторного центру МОЗ України Тетяни Одинець, підрядників були обговорені найважливіші питання:

  • Як в умовах лікування пацієнтів з COVID витримувати терміни проведення реконструкції;
  • Як за умови інфекційного контролю роботи лікарні та виконання всіх протиепідемічних заходів вивільняти поетапно приміщення першого поверху для будівельних робіт, регулювати потоки пацієнтів;
  • Забезпечення ліжок інфекційного відділення киснем, резерв ліжок( за необхідності – перепрофілювання ще одного відділення та також забезпечення його медичним киснем);
  • Захворюваність  медичних працівників, забезпеченість засобами індивідуального захисту;
  • Взаємодію лікарні з сімейними лікарями Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • Всебічну допомогу місцевої влади медичним працівникам тощо.

1 коментар на “Чиновники із Запоріжжя відвідали Пологівську БЛІЛ

Залишити відповідь