Чиє вино виявилось смачніше? (Список учасників та переможців фестивалю)

Опубліковано в 16:33 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    612

17 листопада в рамках заходів, присвячених 95-річчю Пологівського району, Дню працівників сільського господарства України, Дню виноградарів, виноробів та садівників на майданчику біля розважального центру «Юність» Пологівською райдержадміністрацією, відділом культури і туризму райдержадміністрації і відділом агропромислового розвитку, проведено фестиваль вина «POLOGY-WINE-FEST-2018».

На свято завітали гості: Артур Крупський, голова Пологівської районної державної адміністрації, Ірина Півень, заступник голови Пологівської райдержадміністрації, Ігор Шевченко, заступник голови Пологівської районної ради, Юрій Коноваленко, Пологівський міський голова, Володимир Ласкавий, керівник Запорізької обласної громадської організації «Клуб виноградарів Запоріжжя», Валерій Стрюков, член асоціації СадВинПрому України, Олександр Керничний, керівник ТОВ «УК АГРОСЕРВІС 2000» з м. Оріхів, Арсен Хачатрян, директор ресторану «Корона».

Зі словами вітань до учасників фестивалю звернувся голова райдержадміністрації Артур Крупський.

На майданчику біля «Юності» розташувався ярмарок, на якому кожен мав можливість дегустувати сири, ковбаси, вина, придбати фрукти і дегустовану продукцію.

Працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вуличну акцію «За здоровий спосіб життя», під час якої розповсюджувались буклети «Вибери життя без шкідливих звичок: мир, радість і здоров’я».

Працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано збір благодійних внесків в скриньку «Районний благодійний марафон до Дня Збройних Сил України», в яку було зібрано 1 тисячу 80 гривень і про що було присутнім оголошено наприкінці фестивалю, і за що було сказано слова подяки тим, хто долучився до марафону.

У фестивалі взяли участь винороби: Микола Таран з м. Пологи, Анатолій Діхтяр з с. Басань, Іван Бондаренко з м. Пологи, Олександр Колініченко з с. Інженерне, Віталій Рижов з м. Пологи, Олександр Добровольський з м. Пологи, Микола Євтушенко з с. Воскресенка, Володимир Ласкавий з м. Запоріжжя, Єгор Чувільський з м. Оріхів, Сергій Крівінський з м. Оріхів, Наталія Живаго з м. Пологи, Богдан Скрябін з м. Оріхів, Валентина Ковтун з м. Пологи, Ігор Божко.

Сири і ковбаси на фестивалі представив приватний підприємець Олександр Чепіга з м. Запоріжжя; яблука, сливи, груші – ТОВ «Аврора» з Оріхівського району (керівник Сергій Герман). Приватний підприємець Марія Чеберко з м. Пологи створила умови для роботи конкурсної комісії і представила на фестивалі гарячі напої та кулінарні вироби.

На сценічному майданчику мешканців району вітали ведучі: Катерина Тріщук (Костянтинівський СК), Світлана Філоненко (ЦКД «Гірник»), Вікторія Руденко (клуб села І.Франка). Створювали атмосферу свята, свої творчість та гарний настрій дарували вокальні гурти закладів культури клубного типу: вокальний гурт «Калина» Григорівського сільського клубу; вокальний ансамбль «Берегиня» Пологівського сільського клубу; вокальний гурт «Криниченька» Костянтинівського сільського клубу; вокальний ансамбль «Річенька» Басанського сільського будинку культури; вокальний колектив «Черемшина» Федорівського сільського будинку культури; фольклорний гурт «Вербиченька» Новоселівського сільського будинку культури; вокальний колектив «Калинонька» Пологівського центру культури і дозвілля «Гірник». Під час роботи дегустаційної комісії вітали вокальними виступами: Катерина Тріщук (Костянтинівський СК), Ірина Чорна (Пологівський РБК), Наталія Самойлик (Пологівський РБК); з хореографічним номером – любительське об’єднання «Ліра» Пологівського РБК.

Допомогу в роботі дегустаційної комісії надали працівники відділу АПР райдержадміністрації Анатолій Діхтяр, Руслан Брагін, Віктор Чумаченко, працівники Пологівської центральної районної бібліотеки Лариса Зуєва і Ніна Містюк, директор Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлана Колісник та його методисти Альона Бородавко, Єгор Курносов, електрик Пологівського районного організаційно-методичного центру Леонід Федорчук.
На фестивалі працювали звукорежисери Ярослав Плетінь (Пологівський РБК), Олександр Білай (ЦКД «Гірник»).

Дегустаційна комісія визначила переможців.

На ганку РЦ «Юність» голова райдержадміністрації Артур Крупський нагородив учасників фестивалю дипломами і сувенірними медалями, а переможців – кубками. Запрошеним з м. Запоріжжя членам дегустаційної комісії керівнику Запорізької обласної громадської організації «Клуб виноградарів Запоріжжя» Володимиру Ласкавому, члену асоціації СадВинПрому України Валерію Стрюкову вручив на згадку про фестиваль керамічні сувеніри. Гості привітали учасників фестивалю, поділилися враженнями від атмосфери, створеної організаторами свята, підкреслили високий організаційний рівень заходу.

Голова райдержадміністрації Артур Крупський з вдячністю за сприяння проведенню фестивалю вручив приватному підприємцю Марії Чеберко пам’ятний сувенір.

Вітаємо переможців конкурсу на краще вино фестивалю «POLOGY-WINE-FEST-2018»:

  • в номінації «Вино біле сухе» – зразок № 13 (винороб Сергій Крівінський з м. Оріхів),
  • в номінації «Вино червоне сухе» – зразок № 23 (винороб Богдан Скрябін з м. Оріхів),
  • в номінації «Вино біле десертне» – зразок № 25 (винороб Валентина Ковтун з м. Пологи,
  • в номінації «Вино червоне десертне» – зразок № 9 (винороб Анатолій Діхтяр з с. Басань).
  • Більшість голосів в номінації «Народна думка» отримав винороб Микола Таран з м. Пологи.

Захід відбувся за рахунок Комплексної програми розвитку культури Пологівського району.

За інформацією відділу культури і туризму

1 коментар на “Чиє вино виявилось смачніше? (Список учасників та переможців фестивалю)

  • Не брав участі навмисе, через скромність))), значи що моє вино найкраще, мені соромно за інших які нахваляють свою бормотуху, така ж ситуація з інщим продуктом глибокої перебоки виноматеріалів – чачею, чи то пак граппою, або, якщо бажаєте, виноградним самогоном, хоча то все таки дещо різні напої… 😉

Залишити відповідь