COVID-19 +9 нових випадків, серед них – працівник Пологівської міськради

Опубліковано в 10:51 Важливі, Новини, У Пологах    2 323

Як стало відомо ввечері 11 серпня, в місті Пологи зафіксовано відразу 9 нових випадків зараження на COVID-19, серед них – працівник одного з відділів Пологівської міської ради. На сьогодні усі контактні особи знаходяться на самоізоляції.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Окрім того, за неофіційною інформацією, захворювання на COVID-19 також виявили на Пологівському ОЕЗі, в УСЗН, на Дніпрокераміці, та у вагонному ДЕПО.

Шановні мешканці громади! Не втрачайте пильність, дбайте про своє здоров’я та здоров’я ваших близьких. Дотримуйтеся соціальної дистанції не менше 1,5 метра, носіть маски при скупченні людей, мийте руки або використовуйте антисептик. При виникненні симптомів ГРВІ негайно звертайтеся до сімейного лікаря. Тільки так ми зможемо вберегтися від розповсюдження небезпечного вірусу!

ЦЕ СПРАВДІ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! БУДЬТЕ СВІДОМИМИ ТА БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!

Коментарів: 3

  • Шановні працівники міськради, утримуйтеся від необгрунтованої самоізоляції, адже єкс міський голова, таємно плекаючи надію вернути підстаркуватий зад у мерське крісло, зачаївся обабіч міськради в кущах та фіксує кожного працівника на фото і відео! 😉

  • Это наша позорная,канибальная ЦРБ выполняет план по COVID,чтобы получать 300%премии.Мало вы людей ушатали .Когда вы нажретесь и будете лечить?

    • Як тільки Ви звернетеся до лікарні, так і почнуть лікувати, а наразі робіть все, щоб туди не звертатися…

Залишити відповідь