Даніела Зубко: “Історія моєї перемоги” (ФОТО)

Опубліковано в 10:20 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    768

На гостину до редакції ПІК завітала переможниця пологівського конкурсу краси “Міні-міс, міні-містер та юна міс Пологи 2019 року” – юна міс Пологи Даніела Зубко, яка поділилась з журналістами враженнями від конкурсу та історією свого тріумфу.

Знайомтесь

Даніела — звичайна чотирнадцятирічна дівчина, учениця 9 класу КУ “Пологівський колегіум №1”. Вона гарно навчається, активна користувачка соціальних мереж, полюбляє смаколики.. Дуже любить свою матусю і всіляко прагне її наслідувати. Дівчина дуже цінує справжню щиру дружбу,  пунктуальність і порядок в усьому — завжди. Даніела любить творчість, ритмічну молодіжну та класичну музику, кожного дня робить зарядку, та не боїться виглядати смішною.

З творчістю пліч-о-пліч

З 6 років Даніела займалась танцями в ЗАХК “Овація”, одночасно ходить на гурток з бісероплетіння. Творчість наскільки захоплює юну пологівчанку, що вона починає відвідувати вокальний гурток в дитячій школі мистецтв. З вересня, дівчина зайнялась моделінгом у новій модельній школі, що в Пологах.

Конкурс краси. Передмова

“Про конкурс від його організаторів першою дізналась моя мама. Вона і запропонувала мені взяти участь в ньому, так би мовити — спробувати свої сили”.

Я відразу погодилась, і вже незабаром почалася активна підготовка. Хочу сказати, що було досить важко, адже репетиції протягом місяця займали дуже багато вільного часу, інколи тривали до 22.00.

Поєднувати їх потрібно було з підготовкою домашнього завдання, яке часто продовжувалось аж до опівночі. Тренери у своїй роботі з нами, конкурсантами, викладались на повну. Та й ми не пасли задніх — старались як могли. Зі мною до участі в конкурсі краси готувалась і одна з найкращих подруг, але про це згодом” – розповідає юна красуня.

Конкурс краси. Як це було

“Після довгих репетицій — на святковий та феєричний день конкурсу. Емоції переповнювали мене, хвилювання били через край, адже я мала дуже достойних конкуренток. На виграш я не сподівалась, проте десь в глибині свого серця все ж мала надію. І понеслося: конкурси, виступи, бали, сльози та тремтіння рук від хвилювання.

Найкращим, на мою думку, був конкурс талантів. Я представляла ритмічний та чуттєвий танок, адже часто людина завдяки танцю може розповісти про головне.

В мить нагородження, відчула, як сльози радості перехоплювали подих. Тріумф — це суперове відчуття” – ділиться Даніела.

“Якщо душа тягнеться, то треба”

Моя мама — найкраща людина. Вона і подруга, і порадниця, і стиліст, і фінансувальник моєї участі в конкурсі. Тому, сміливо можу сказати, що своєю перемогою завдячую саме їй. Мама від самого початку вірила в мою перемогу, вірила в мене. Вона завжди говорить: “Якщо душа тягнеться, то треба” і це правильно, такі слова від найріднішої людини просто окриляють.

Післяслово

Дівчина зізнається, що після участі в конкурсі, її стали впізнавати на вулиці, проте категорично відхиляє розмови про “зіркову хворобу”.

“Це зайве, адже я просто дівчина, яка перемогла в місцевому конкурсі краси. Багато роботи над собою ще попереду” – скептично говорить юна міс.

“Щиро дякую своїм вболівальникам, родичам, друзям, знайомим та тренерам. Моя перемога — це ваша віра в мене, ваші старання та надії. Такі конкурси провокують багато розмов, інколи навіть не дуже позитивних, адже кожна з дівчат хотіла бути першою. Та, на щастя, пристрасті вгамувалися, і зараз все добре. Сьогодні, дивлячись на свою діадему, я кожного разу переживаю ті особливі відчуття. Для мене ця перемога була дуже важливою. Участь у конкурсі зробила мене більш самостійною та дорослою” – відверто зізнається школярка.

“Про свої плани на майбутнє не дуже хочу розповідати, скажу одне — на першому місці зараз здобуття освіти, а про інше поки ні слова — інтригує Даніела. Окрема подяка за чудову фотосесію Миколі Дрюченку, та щиро вдячна родині Гаспарян за те, що організували та організовують такі конкурси в нашому містечку.

“Вірте в себе, будьте доброзичливими та приязними, робіть добрі справи. Кожна людина по-своєму красива. Даруйте людям посмішки, зачаровуйте світ, і він обов’язково віддасть вам сторицею”.
Даніела Зубко

 

Спілкувалась: Оля Белименко

Залишити відповідь