Де пологівські комунальники прибрали сміття та вкрутили лампочки? (ЗВІТ)

Опубліковано в 11:05 Новини, У Пологах    211

До уваги мешканців міста оперативний звіт про роботу пологівських комунальних підприємств. У ньому результати діяльності за останній тиждень, з 16 по 22 жовтня.

Постійно виконуються роботи з ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків згідно договорів і заяв мешканців.

Проводились роботи з обслуговування і ремонту систем освітлення вулиць міста: вул. Чеберка, вул. Державна, вул. Деповська, вул .Магістральна, вул. Челюскіна. Проведено заміну 11 ламп вуличного освітлення.

Проводились роботи з прибирання вулиць міста та прибудинкових територій від листя та сміття. На полігон ТПВ вивезено 12 м3 сміття.

Проводились роботи з обпилювання аварійного гілля дерева на прибудинковій території житлового будинку по вул. Державній,124. Проведено спилювання аварійного дерева (тополі) на прибудинковій території житлового будинку по вул. Східна,6. Дрова завезені за адресою: вул. Гоголя,43 згідно черги та заяви.

Проводились роботи з прибирання сміття з кладовищ міста (в районі колгоспного ринку та на новому цвинтарі) На полігон ТПВ вивезено 12 м3 сміття.

Проведено роботи з часткового ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Єдності,13.

Проводились роботи з обпилювання аварійного гілля дерев на території МНВК. Дрова залишені для опалення адмінбудівлі.

Проведено частковий ремонт системи каналізації і водопостачання житлового будинку по вул. Східній,10 (ІІ – під’їзд).

Інформує: Пологівська міськрада

Залишити відповідь