Де та коли пологівські діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування можуть пройти медогляд?

Опубліковано в 8:29 Новини    247

Медичне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, можна визначити як комплекс медичних заходів, спрямованих на лікування і оздоровлення, що здійснюються з метою відновлення порушених функцій організму дитини та набуття ними працездатності. Медичне забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на належному рівні та державна підтримка в цьому буде сприяти ефективнішій реабілітації та оздоровленню. Тому профілактичний напрямок системи охорони здоров’я є складовою активної соціальної політики держави, спрямованої на збереження та зміцнення здоров’я нації, соціальний захист дітей зазначених категорій.

Службою у справах дітей Пологівської райдержадміністрації   організовано проходження  медичного огляду дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які виховуються в сім’ях  опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячому будинку сімейного типу, дітьми, що перебувають у КЗ «Пологівський реабілітаційний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР, та навчаються у   ДНЗ «Пологівський професійний ліцей», у  Федорівському  центрі  професійної освіти.

Повідомляємо, що з 01.11.2018 по 16.11.2018 у  КУ  Пологівська  центральна районна лікарня  Пологівської районної ради  та КЗ «Воскресенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Воскресенської сільської ради проводитиметься медичний огляд  дітей зазначених категорій.

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь