Де зараз ремонтують дороги?

Опубліковано в 18:20 Новини, У регіоні    430

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах регіону.

Минулого тижня ліквідовано 15 878 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 10 996 кв. м, на дорогах місцевого значення – 4 882 кв. м. Роботи тривають по всій території Запорізької області.

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінансування.

Підрядне підприємство ТОВ «Юк-Інвест» трьома струменевими машинами  виконувало роботи  на дорозі Черноземне – Таврійське у Якимівському районі;  ТОВ «Дорремтехнологія» двома струменевими машинами роботи – на автодорозі  Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле у Гуляйпільському районі. ТОВ «Ремшляхбуд» працювало на дорозі державного значення Дніпро – Мелітополь, використовуючи асфальтобетонну суміш. 

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 323 582 кв. м ямковості, зокрема на дорогах державного значення – 168 544 кв. м., на дорогах місцевого значення  – 155 038 кв. м.     

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь