Делегація з Пологівського району з користю відвідала Запоріжжя. Де були? Що робили? Що тримали? (ФОТО)

Опубліковано в 11:43 Новини, У районі, У регіоні    339

Учора, 12 грудня на базі КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР відбувся Обласний форум-презентація громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері аціонально-патріотичного виховання.

Пологівську делегацію представляли: Плетінь Наталья керівник РО ТЧХУ яка також є тренером Молодiжного проекту Товариства Червонного Хреста « Мобiлiзацiя громад з метою запобiгання конфлiктiв та за для сприяння соцiальноi згуртованостi в Украiнi», Каплун Олег демобілізований учасник АТО, представник ГО «Ветерани АТО Пологівщини» тренер з пауерліфтингу СК «Славі» , Родин Ростислав представник ГО «PRIDE», учень Пологівської ЗОШ №4, неодноразовий переможець спортивних змагань.

На форумі були представлені обласні організації з національно-патріотичного виховання які не лише показували свої досягнення в роботі за минулі роки, але й проводили цікаві майстер класи, в яких приймали участь і пологівці.

Запорізьке обласне відділення Товариства сприяння обороні України провело майстер-клас від професійних кінологів, робота спеціалістів та їх вихованців надзвичайно порадувала всіх глядачів. ВГО «Всеукраїнська федерація «СПАС» представляла Козацьке бойове мистецтво «Спас», приємно що одним з представників області є тренер пологівських спортсменів Сергій Грімов. Запорізький обласний цент допомоги учасникам АТО знайомили з роботою яку проводять демобілізовані учасники АТО, Запорізький молодіжний скаутський клуб «Хортичій острів» представники якого знайомили з навички в’язання туристичних вузлів, Благодійний фонд «Слідопит» ознайомлювали з правила поводження з вибухонебезпечними речовинами, Запорізьке обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка» проводили майстер-клас «Жива бібліотека», ГО «Хортицький полк» – Прийоми самооборони, ГО «Юнацький корпус «Запоріжжя» – Виставка екіпіровки, плетіння маскувальної сітки, Громадська організація «Вогник «Запоріжжя» – демонстрували надання першої домедичної допомоги. Національна скаутська організація «ПЛАСТ» – Туристична переправа, ВГО «Сокіл» – Основи тактичної підготовки.

Всіх присутніх привітали начальник управління молоді та спорту Наталья Власова, та заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

Неймовірно цікаво та захоплюючи ми дізнались про роботу громадських організацій в області з національно-патріотичного виховання молоді. Саме патріотичне виховання запорука майбутнього сильної Держави.

Також, учора, делегація від Пологівського району побували в Запорізькій обласній організації ТЧХУ, на запрошення в.о голови Бєкетової Оксани.

При знайомстві з керівництвом Пологівського району, в листопаді 2017 року, Оксана розповіла про діючі Програми фінансової підтримки для громадян які постраждали в наслідок конфлікту на Сході країни. Відповідно звернення керівництва району, до Програми фінансової підтримки посольства Франції в Україні та асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» (ССI FU) і французького первинного Червоного Хреста було включено 11 представників від Пологівського району, за наступними категоріями, інвалід учасник бойових дій, родина загиблого учасника бойових дій та багатодітна родина учасника бойових дій.

В приміщенні Запорізької обласної організації ТЧХУ, відбулось вручення гуманітарної допомоги у формі продуктових ваучерів мережі гіпермаркетів «Ашан» номіналом у 500 гривень. Учасники заходу мали змогу витрати ваучери в гіпермаркеті придбавши різноманітні продуктові набори.

Захід організовано відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, центром допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації разом з РО ТЧХУ.

Інформує: головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Ангеліна Устименко

Залишити відповідь