День родини відзначили у колі тих, кому завдячуємо! (ФОТО)

Опубліковано в 18:03 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    414

Війна безжалісно, без меж

Людські понівечила долі.

Смертями і смородом пожеж

Вона наситилась доволі…

Учора, 15 травня, в актовій залі ради ветеранів відбулось засідання круглого столу з назвою «Герої різних поколінь».

Захід приурочений  міжнародному Дню родини, з нагоди вшанування Дня Перемоги та святкування 95-річчя Пологівського району.

На подію завітали почесні гості, серед яких: ветеран другої світової, воїни інтернаціоналісти, учасники локальних війн, герої сьогодення – учасники АТО, ветерани праці, представники влади та органів місцевого самоврядування, учні загальноосвітніх закладів та професійного ліцею.

Кожен з них у короткій розповіді згадав біль та сум прожитих літ, їх перепетію, та поділились тим, що їх надихає сьогодні, збільшує волю до життя – їх діти, онуки, правнуки.

Також, були присутні: заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, радник голови Пологівської райради, учасник війн в Афганістані Михайло Малиш.

Захід провела Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

Він організований з метою розповісти молоді про героїв, які живуть серед нас та славлять своє життя прославляючи Пологівський район.

Війна! Коли чуєш це слово, то відразу уявляєш собі щось велике і жахливе!

Війна! Вся історія нашого народу пов’язана з постійною загрозою іноземного вторгнення, з необхідністю відстоювання своєї свободи і незалежності. З історичних українських дум і пісень, поетичних і прозових творів про війни ми дізнаємося про подвиг наших дідів і прадідів, завдяки їм ми краще усвідомлюємо, які страждання приносить людям війна.

Підуть у небуття епохи лютих війн,

Затягнуться поранені рубцями,

Та сльози вдів, сиріт і матерів

Пектимуть нам, як невигойні рани.

Друга світова війна, війна в Афганістані, у Югославії, Чехословачинні, Косово… Різні дати і причини. А об’єднують їх сльози матерів, вдів, сиріт. Це безмежний біль, який важко зрозуміти нам, молодим.

Тисячу разів можна перечитувати історію України.. але ви так і не знайдете чим прогнівив народ український Господа і чому на нашу долю припало скільки болю від війни..

Тисячі українців віддали своє життя за мир в Україні, тисячі синів вбитих війною,  оплакані дощами, відспівані вітрами…

І знову плачуть матері, знову гинуть діти України, нажаль в 2014 році війна відкрила свій кривавий рахунок..

Залишити відповідь