ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ: Пологівських прийомних батьків та опікуна відзначили Почесною Грамотою

Опубліковано в 12:53 Важливі, Новини, У районі    605

Український календар святкових дат та визначних подій привертає увагу кількістю свят, пов’язаних з українською родиною. Не виключенням є й Свято до Дня усиновлення. З нагоди саме цього свята, за значний особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сумлінне батьківство, зразкове виховання дітей, забезпечення сприятливих умов для їх всебічного розвитку Пологівською районною державною адміністрацією Запорізької області були відзначені Почесною Грамотою прийомні батьки та опікун.

Прийомна сім’я Коробчука Дмитра Юрійовича та Коробчук Юлії Сергіївни була створена у січні 2018 року. Маючи своїх трьох діточок, подружжя вирішило подарувати любов та родинне тепло ще двом дівчаткам. На превеликий жаль,  одна із дівчаток виявилася з особливими потребами, якій потрібен посилений догляд. Подружжя це не спинило. Навпаки, вони знайшли в собі сили і терпіння піклуватися про них, створили всі умови для розвитку дітей. Наразі, у сім’ї панує любов, порозуміння, підтримка, повага.

Надзвичайно пощастило трьом діточкам: двом хлопчикам та їх сестричці, – якими опікується їх бабуся Лисенко Раїса Володимирівна. Опікун віддає всю свою любов та  вільний час вихованню дітей, намагається  всіляко прикрасити  їх дитинство різними барвами, зігріти батьківським теплом. Старші діти закінчили попередній навчальний рік на відмінно та отримали похвальні листи з відзнаками, а молодшого хлопчика бабуся готувала до дитячого садочка, навчаючи та розвиваючи його  відповідно до віку.

Велику вдячність висловлюємо небайдужим людям, спонсорам, які підтримали та надали допомогу для святкування в Пологівському районі Дня усиновлення, а саме: ТОВ «Фірма «Стелсі» – директору Крачковському Сергію Анатолійовичу, магазин «BEST» – ПП Павленко.

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь