День знань в Пологах може пройти без Першого дзвоника

Опубліковано в 10:53 Актуально, Без рубрики, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 168

У Пологах в школах заняття скасували з початку карантину. Батьки і школярі з нетерпінням чекають остаточного рішення – чи зможуть школи знову відчинити свої двері для учнів. Запорізька область поки знаходиться в  “зеленій” зоні і якщо ситуація з захворюваністю COVID-19 не погіршиться, найімовірніше 1 вересня школярі знову сядуть за парти.

 Тим часом, заступник міністра Міносвіти Любомира Мандзій порадила школам святкувати 1 вересня в рамках класу.

 «Ми безумовно рекомендуємо утриматися від масових заходів. Але формат зустрічей і проведення 1 вересня ви можете визначити в кожному закладі індивідуально. Це може бути святкування в межах класу, оскільки це все ж менше людей і це наша шкільна родина. Не піддавайте один одного небезпеці і придумайте креативний формат. А я точно знаю про креативність наших шкільних команд», – сказала Любомира Мандзій.

 За її словами, подібні заходи повинні проходити на відкритому повітрі.

 Начальник Пологівського відділу освіти Сергій Бандурка також дав коментар з цього приводу:

 «На сьогоднішній день Пологи і область в «зеленій» зоні, тому святкування буде відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України. Кожен заклад вирішує сам, як і де краще проводити 1 вересня. Але, звичайно, скупчення дітей не буде. Та до 1 вересня ще півмісяця, все може змінитися. Будемо сподіватися, що погіршень не буде».

 

 

 

 

Алла Гончар

Залишити відповідь