Депутати Пологівської райради готуються до прийдешньої сесії

Опубліковано в 14:15 Новини, У Пологах, У районі    291

У ході підготовки до позачергової сесії районної ради 21 серпня відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Покутній О.П., заступник голови районної ради Шевченко І.О., голова райдержадміністрації Крупський А.Є., заступник голови райдержадміністрації Півень І.Г., начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати заслухали інформації доповідачів з питань, запропонованих до проекту порядку денного пленарного засідання двадцятої позачергової сесії районної ради.

У ході обговорення питання про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Пологівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років депутати підняли ряд питань, зокрема: підготовки закладів освіти району до нового опалювального сезону, стану автомобільних доріг та відсутності розмітки на дорогах в межах населених пунктів.

Під час розгляду питань про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №16 «Про районний бюджет на 2017 рік» надали відповідні пропозиції і рекомендації райдержадміністрації про доповнення заходами у галузі освіти.
Загалом депутати заслухали та обговорили 9 питань, які вносяться на розгляд позачергової сесії районної ради.

У порядку контролю постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування було розглянуто питання про виконання Програми поводження з токсичними відходами в Пологівському районі на 2016-2018 роки за підсумками роботи у І півріччі 2017 року. Депутати рекомендували райдержадміністрації підготувати звернення до департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації щодо забезпечення у 2017 році екологічного безпечного збирання, перевезення та знешкодження непридатних і заборонених до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин та тари від них, розміщених на території Пологівського району.

20-та позачергова сесія районної ради відбудеться завтра, 23 серпня.

Інформує: Пологівська райрада

Залишити відповідь