Депутати району зберуться на сесію

Опубліковано в 10:29 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    425

52-га позачергова сесія Пологівської районної ради сьомого скликання відбудеться 24 вересня об 11 годині в залі засідань районної ради.

До порядку денного сесії внесено такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2020 рік (зі змінами та доповненнями).

2. Про внесення змін до районної Програми розвитку цивільного захисту в Пологівському районі на 2018-2021 роки (зі змінами та доповненнями).

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2019 № 6 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

4. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного  підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік (зі змінами).

5. Про внесення змін до рішення районної ради «Про вартість платних послуг комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області».

6. Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району.

7. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району, управління якими здійснює Пологівська районна рада для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

8. Про внесення змін до рішення районної ради «Про умови оплати працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2020 році».

9. Про внесення змін до рішення районної ради «Про структуру та штатний розпис виконавчого апарату Пологівської районної ради» (зі змінами та доповненнями).

Залишити відповідь